gebe
  1. dejavuu

dejavuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında dejavuu tarafından paylaşıldı.

sevdiğinin pişman olması için dua merhaba melekler. çok dertliyim. 1 hafta önce eşimin beni aldattığını öğrendim. hemde sekreteriyle. kahroluyorum. yüreğim çok acıyor. onu kaybetmek istemiyorum. daha 1,5 yıllık evliyiz. offffffff offfff. ne yapmalıyım. eşim boşanmak istiyor ve onunla evlenecekmiş. ben ölürümde onu o kıza yar etmem. çok seviyorumm. affetmek çok zor ama yuvamı bozamam. Allah düşmanımın başına vermesin. çok zor. çeken bilir. artı kızın aileside biliyor ya. inanamıyorum. eşimin gözü ondan başkasını görmüyor. çok mutsuzum, yaşama isteğim kalmadı. ne yaptısam, ne kadar yalvardısam olmuyor. çeviremiyorum. sıfırdan evlendik, beraber çalıştık herşeyi yaptık. şuan maddiyat süper.ama insanlığını kaybetti. para bu kadar değiştirirmi insanları. Allahım keşke iflas etsekte, iş miş kalmasada sadece benim olsa sadece beni sevse.yuvamızı yıkmasa.ben evliliğimi kurtarmak için herşeyi denedim ama olmuyor.tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.başka ne yapmalıyım. ben bildiğim bütün çareleri denedim. düşünce yetim tükendi artık.:18::grev:

Son düzenleme: 22 Ocak 2011
  2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bu durumda ne yapılabilir bilmiyorum yada söyleme zor geliyor cnm allah yardımcın olsun bi an kendimi senn yerine koydum ve inan gözlerim doldu dicek hiçbi söz bulamıyorm

3. dejavuu

dejavuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu gece ben evdeyim, onlar dışarda beraberler biliyorum, kahroluyorum ama yuvamı bozmak istemiyorum. ölesiye seviyorum. yüreğim öylesine yanıyor ki anlatamam. 2 haftada 10 kilo verdim. Allahın yüce adaletine sığınıyorum. duadan başka birşey gelmiyor elimden.

Son düzenleme: 23 Ocak 2011
  4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    sen dualarını eksik etme cnm ama ya anlamıyorm kadınlar neden bukadar zayıf bukadar kötülük yapan bi erkeği nasıl hala sevebiliyosn gerçekten öyle zor bi durum ki

guzmelegi ve merveç bunu beğendi.
  5. dejavuu

dejavuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seven insan için gerçekten yuva bozmak zor olur. en son çare olarak düşünüyorum. hayatım normal ilerlerken sanki yaprak dökümü yada öyle bir geçer zamanki gibi bir dizinin içinde buldum kendimi. insan hep başkalarının başına gelir diye düşünür ama. malesef bunlar gerçek. ve savaşı kaybedersem ben yalan olucam.

6. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bi duruma nedenr bilmiyorm ama ben olsaydm nekadar seversm seviym beni istemeyeni ben hiç istemezzdm.sanıyomusnki onunla mutlu olcak ,ömür boyu onu sevicek hayır seni nasl onunla aldattıysa onuda başkasıyla aldatıcak belki pişmn olup sana dönücek busefer o yalvarıcak.bence boşver gidenin yolu açık olsn sen elindn geleni fazlasyla yapmışsn daha fazla gururun kırılmasına izin verme.unutmaki hayatta senden daha değerli kimse yok cnm.....

7. dejavuu

dejavuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm doğru söylüyorsun aslında ama eşimin akrabaları ailesi o hasta bu dönem geçicek. sabret diyorlar. iş çevrem boşan hemen diyor. ailem dur bakalım derman arıyalım diyor. eşim ise beyni sulanmış ne dediğini bilmiyor. bir boşanalım diyor, birde bu evden çıkamassın diyor. anı anına uymuyor. birde en acısıda şu ki. bu hafta bebek için kontrollerimiz vardı. bebek düşünüyorduk. doktor randevuma gittim. bebek işinin iptal olduğunu söyledim. gerisini konuşamadım ağlamaktannn. herşeyimi yıktı. hayatımı umutlarımı hayallerimi çaldı.:18:

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

ALLAH yardımcın olsun canım. Diyecek söz bulamıyorum malesef :S Senin için yapabileceğim tek şey dua etmek ve bilki senin için dua edeceğim. Dilerim istediğin herşey hayırlı bir şekilde olur. Gördüğüm kadarı ile çok aşıksın eşine. ALLAH hiç kimseye aşk acısı yaşatmasın, ayrılık yaşatmasın inş...

sinemtugra bunu beğendi.
  9. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    beklemekte seni daha fazla yıkmıycakmı belki bi süre evden ayrılsan ikinzde kafanızı dinlesenz en azından bir birinizn yokluna dayanabilicekmisinz denesenz olmazmı allah yardımcn olsn tatlım ama bence kaçan kovalanr ağlamak yalvarmak yerine uzak durmayı dene.

10. dejavuu

dejavuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    deli gibi seviyorum hemde. severek evlenmiştik. kahrolduğum nokta bu. bana yapmamalıydı. benden sevgi saygı sadakat hepsini fazlasıyla görüyordu. dışarda ne aradı. yada bende eksik gördüğü nokta neydi. onu anlayamadım. aldattığı kişide çirkin, fizik yok ve çok kaba biri. bunu anlamıyorum.

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sevmesen hemen bitirirdin..çünkü hiç kimse katlanamaz bu duruma gerçi sevipte bitirenler var gurur yapıp ... kötu bir durum allah yardımcın olsun umarım en kısa zamanda eşin yanlış yaptıığınıı anlar...

12. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    çok zor bir dönem yasiyorsun Allah yardim etsin ve sabir versin biran evvel düzelir insallah.

dedigin gibi para insani degistirir ve o kadarda para pesinde kosan insanlarimiz var kansizlar var baskasinin parasinda esinde gözü olanlar var ne yazikki öyle!
    ama hiç bir zaman hayir göremeyeçekler onlarinki bir anlik sarhosluk sonu yok,en üzücü olan da kizin aiylesi biliyor nasilda evli bir adamla kizlarini mutlu görüyorlar anlamadim.

sen sürekli dua et ve sabret sen kazanacsin ! beddua vs. okuma onlari sade Allah havvale et ve sabret esinin ailesi ve ailen de senin yaninda sana destek.

13. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    böyle bir durumda sana ne desem üzer mi güçlendirir mi bilemem, ancak sana şunu söylemeliyim ki aldatılmak kadar ve bunu kendin öğrenmek kadar can yakıcı bir şey yok, emin ol şu an onlar cicim aylari yaşıyor ve unutma ki mutsuzluk üzerine mutluluk kurulmaz, yuva üstüne de yuva yapılmaz, dualar Allahla kul arasındaki en iyi iletişimdir bunu unutma, şu an senin canın yanıyor belki evli değilim ama bilirim aldatılmayı, sen ne kadar çabalarsan çabala derler ya gözü kör olana ölüm bile nafile gelir, o yüzden bırak çabalamayı, önce bir sakinleş ve düşün, zor çok zor şu an bu lafları bana zamanında söyleyen arkadaşlarıma derdim ki bunlar boş laflar çeken bilir derdim, evet şu an çok boş gelir sana yapamazsın hemen, sana tek diyebileceğim şey, uzaklaş.. o ortamdan, onlarla karşılaşabilme ihtimalin olan her yerden biraz uzaklaş, bir süre yani, emin ol kafanı toparlamadan asla mantıklı düşünemeyeceksin, bu yara seni kötü şeyler yapmaya itebilir, anlıyorum yuvan dağılsın istemiyorsun ama eğer eşin bunu düşünmüş olsaydı, saygı duymuş olsaydı sana zaten gelir yüzüne söylemez miydi? Eden kendine eder, bu lafımı sakın unutma. Ailenin yanına git, durumu onlarla paylaş, büyüklerin fikirleri emin ol en kötü zamanda ilaç gibi gelir. Eğer ki eşin hatasını anlayıp sana geri dönerse, sakın alttan alıp her şeyi yaparmış gibi davranma, çünkü bu tavırlar kadın olsun erkek olsun, gücüne güç katar ve seni zayıf görmelerine neden olur, o yüzden sana şu an tek önerim, eğer ki gidebilecek bir yerin varsa durma git, uzaklaşmak sana iyi gelecek ve rahatlacak, ha dersin ki gidecek yerim yok, o zaman bu yeri sen bulacaksin, arkadaşlarından, dostlarından bir süreliğine yardım iste.. Önerebileceğim şeyler bunlar sana cnm, onun dışında inan ki ne desem yaranı kanatmaktan başka bir şeye yaramaz..

sinemtugra ve mavişimbebikistiyor bunu beğendi.
  14. YALNIZ

YALNIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum sen eşini çok seviyorsun ve kaybetmek istemiyorsun sana sadece şu tavsiyede buluncam üstüne gitme yanında ağlama,uzak dur o seni istemiyorsa sende onu isteme ağlayıp üzülmek yerine kendine bak makyaj yap,kuaföre git çok bakımlı ol ve ona karşı en güçlü silahın olan kadınlığını kullan ve allaha bol bol dua et dualarım seninle bende yeni evliyim ve senin gibi eşimi çok seviyorum.Allah yardımcın olsun canım...

15. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    canım eşini seviyorsun şimdi bşy söylemek çok zor ama Allah yardımcın olsun. bence biraz zaman verin ilişkinize, seviyorsun biraz daha mücadele et ama baktın olmuyor illa boşanmak istiyorsa yapılacak bşy yok zorla güzellik olmaz ki başkasını seveni sen ne yapacaksın? güzellikle ayrılırsınız belki sonra senin değerini daha çok bilen sevgini anlayan biri çıkar karşına.

Eşim beni aldatıyorrrrrr !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni paylaşamıyor......

Eşim beni paylaşamıyor......

eşim olurmusun babam kocam oldu kocam olurmusun arkadaşlar mrb benim derdim eşim inanın bildiğiniz gibi değil beni hiç paylaşamıyor bensiz yatağına gidip uyumuyor bile öncede bulaşıklarımı yıkamak için bi mutfağa giderdim şimdi onuda bırakmıyor neymiş ben ona zaman ayırmışyormuşum zaten gün boyu birbirimizi görmüyormuşuz bende çalışıyorum o da ben serbestliği severim darlığa hiç gelemem bazen...
  2. eşim beni delirtiyorrrrr

eşim beni delirtiyorrrrr

eşime hamile olduğumu nasıl söyleyebilirim oğlum kocam oldu oglum kocam oldu karımı hamile bıraktı babam beni bıraktı Canım melişlerim sinirden delirecem ben 8 yıllık evliyim bu 8 sene içinde eşimden boşanmayı çok düşündüm ama oğlum yüzünden tıkandım kaldım seviyomyum yoksa alışkanlıkmı yada nebileyim bağlanmakmı adını koyamadım kopamıyorum dış etkenler hep tıkıyor beni bir sonuca varamıyorum...
  3. Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.
  4. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...
  5. Eşim beni sevmiyor

Eşim beni sevmiyor

Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes...

Sayfayı Paylaş