Eşim beni paylaşamıyor......

BaHaRR

Yeni Üye
Üye
Eşim beni paylaşamıyor......
eşim olurmusun babam kocam oldu kocam olurmusun
arkadaşlar mrb
benim derdim eşim
inanın bildiğiniz gibi değil beni hiç paylaşamıyor
bensiz yatağına gidip uyumuyor bile
öncede bulaşıklarımı yıkamak için bi mutfağa giderdim
şimdi onuda bırakmıyor neymiş ben ona zaman ayırmışyormuşum
zaten gün boyu birbirimizi görmüyormuşuz
bende çalışıyorum o da ben serbestliği severim darlığa hiç gelemem
bazen okadar bunaltıyorki beni ilgisiyle
bende onu çok seviyorum dayanamıyorum yeri geliyor
neyaparımda bu huyundan vazgecer
ben bide çok dik başlı biriyim ezilmem lafının altında bu yüzdende tartışıyoruz
]neolcak halimiz bilmiyorum.........

Son düzenleme:
canım benim eline ilgi göster sende nebileyim zaman ayır sonra erkek aldattımı aldattı deriz ama ona ilgi göstermeyiz oda ilgiyi dılşarda arar ilgilen sende canım oda seni bunaltmaz hem ...

Burada kadınlar için açılmış bir konu var ne yapılırsa yapılsın yaranılmama ile ilgili. Siz tavsiyemiz eşinize sitemizde yer alan yazıları gösterin :)

paylaşılamayan

Sevgili Bahar'ım biliyorum özgürlüğüne düşkün olanlar böyle fazla ilgi karşısında bunalırlar ama siz daha yolun başındasınız birbirinizi zamanla anlayıp ona göre davranacaksınız biraz sabır.....:puff:

canım tüm kadınlar ilgiyi sever ve ne kadar fazlaysa o kadar iyidir onlar için..bence..
ama sen doğandan dolayı fazla ilgiyi sevmiyorsan o onun suçu değil ki..sadminimin dediği gibi yazılarımızı göster istersen ama sakın ilgisiz olma ona yanında ol onun istediği gibi şevkatlı ol ne biliyim adamcağızı uzaklaştırma kendinden ...

zamanı doğru değerlendirin mesela hem onun senin yanında olacağı ama aynı zamanda senin de hoşlandığın ortak aktiviteler düzenleyin o zaman sen sıkılmazsın o da seninle zamanı geçirmiş olur.

bitanem ortak aktiviteler bulun bende öyleyim ama daha küçügüm arkadşlarımla pek anlaşamıyodum bu yüzden sagolsun bikaç arkadaş beni kırmadı onlarda benimle aynı aktiviteler içinde bulunuyolar ve ben eskisi kadar bunalmıyorum bence sizde deneyin

Tatlım eğer istemiyorsan sende ona ilgili davran sende onu mutfağa giderken yalnız bırakma peşinden git belki o da sıkılır o zaman anlar sana yaptığını.ama ilgi iyi birşey bence yani ne güzel bak ayrılamıyor senden ayrı yatağa bile girmiyor değil mi?bence sende karşılığını ver derim..

benim annemle babam 60 lı yaşlarda.ve haala babam annem olmadan asla yatağa girmez.annem sen git uyu ben kızlarla biras sohbet edeyiim der.babam gider ama 1 saat sona geri gelir hadi artık uyuyamıyorum der.ve bu benim çok hoşuma gider.ben gece eşim uyurken yanından kalktığımda farkederse eğer çabuk gel der.ve ben buna bayılırım.onlarda haklı.bende çalışan biriyim.sabah çık akşam gel.zaten yorgun oluyoruz.yani birbirimize çok az zaman kalıyor.eşinin ilgisinden rahatsız olduğunu hissedersen eğer çok sevilidiğini düşün.rahatlarsın

maşallah ya eşine biz ilgisizlikten şikayetçiyiz sen ilgiden ama anlıyorum seni huy meselesi bu bazıları fazla ilgiye gelemez sıkılırlar benim eşimde sıkılır mesela keşke bende sıkılanlardan olsaydım o zaman hayat daha güzel olurdu benim için devamlı beklenti içinde olmazdım

bence sıkıldığında senin yerinde olmak isteyen ne kadar kadın var onu düşün
eşinle bunu konuşabilirsin ama onu kırmadan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri