Eşimm pc başında çoook fazla duruyor

Kolayı var heryanına gelmek ıstedıgınde ;onu reddet;bakalım ozaman ne yapacak;yada onun bos zamanında sen bıseylerle ugras onu umursama::::::

burcın benım esımde bır onlıne oyunda takılıyor cnm cok aynn sabah 5 te kalkar bır oturur tatıl gunlerınde gece 3 e 5 e kadar artık fazla degıl bende kızp yatyrdum gelıp yatyrdu ama emın ol bır zamn sonra sıkılıyorlar.arkadas reedet dıyr sakın boyle bır sey yapma senden daha cok sogur aklı baska yere kayar ve ondan sonra pc de otururuken aklın daha cok onda kalır ve ıkıncısı esını redetmek buyuk gunah rahatsızlıgın olmadı surece.dedıgın gıbı bızde oyunda oynuyrduk beraber bekarken artık bende bıraktım sıkıldım cunku oda sıkılacak gorceksın.yat uyu bende beklerdım esımı ılk zamnlar oynardı gel derdım tamm derdı ben yatdım o hala yok bır kalkardım sabah olmıus kızardım onusmazdım dedgın gıbı kavga gurultu bıtmıyor .bende bosverdım daha cok ılgı gosterdımkı benımle ılgılnsın oylede oldu artık cok otrmuyr tatlım sana tavsıyem daha cok ılgıln ewsınle ozelındede onu kendınden sogutma tatlım hade bay

cnm valla bende cok takılıyorum pc ye ama eşimide yanıma cağırırım ben yani beraber takılırız oyun oynayacaksak da beraber sende netteyken onu cağır beraber bişiler yapın o da anlar belki o da seni yanında ister netteyken buda bi fikir

benim babam özellikle başından kalkmıyor, arabalara olan ilgisi yüzünden özellikle:(
Sürekli araba modellerine bakıyor, araştırmada yapıyor aynı zamanda interneti faydalı amaç için de kullanıyor ama bence bu bile fazla:S

Benzer Diğer Konularımız !

B
Cevaplar
13
Görüntüleme
2K
Geri