gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Eşiniz marangoz olsaydı kimbilir eviniz nasıl olurdu bakın bakalım:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Eşinizin bir marongoz olmasını istermiydiniz hele bide işine aşık::) Evinizin içi,eşyalarınız,ev aksesuarlarınız nasıl olurdu.İşte sizler için tahtadan yapılma harika tasarımlar...

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D teşekkürler

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süper yaa ilk defa böyle bişey görüyorm bayıldımm tesekkürler :)

4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    cok güzel oyuncak ev yaptiridim cocuklar oynamasi icin hahahaha

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok güzeller de evin her tarafı tahtadan olsa evi tahta kuruları basar :D:D eve dokunmasında oyuncak evler yapsa daha iyi olur

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Eee hadi diylimk ki eş marangoz bu örnekleri verdin denizci olsa nolcaktı :D:D Yada Çivi satan bir yer yada vida satan bir iş yapsaydı :puha: düşünmek istemiyorum

Eşiniz marangoz olsaydı kimbilir eviniz nasıl olurdu bakın bakalım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marangozun evi nasılmı? olur gir bak

marangozun evi nasılmı? olur gir bak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eşinizle sabah akşam birlikte olsaydı geçiminiz nasıl olurdu....

eşinizle sabah akşam birlikte olsaydı geçiminiz nasıl olurdu....

eşinizle sabah akşam birliktesiniz. nasıl geçinirdiniz. ben marketten dolyı hep birlikteyim ve çok zor artık 6 ayda kavga edecek o kadar önemsiz sebebimiz oldu ki. mantıklı bişey için hiç kavga etmedik. o yüzden keşke başka bi yerde çalışsada bende rahat etsem
  3. Bakın bakalım karneniz nasıl ??

Bakın bakalım karneniz nasıl ??

karne şekilleri Hem çocukların karnesi nasıl olacak heyecanı. Hem de tatilde ne yapacağız; nasıl eğleyeceğiz çocukları düşüncesi… Tatilde yapılabileceklerle ilgili birçok şey yazılıp çiziliyor. Çocuklarla yakından çalışan uzmanlar özetle hem dinlensinler, eğlensinler hem de öğrendiklerini tekrar etsinler diyor. Buna benim ekleyebileceğim çok birşey yok. Sadece bir anne olarak, artık sabahları...
  4. Evde Çiçek Bakımı Nasıl Olur...Evde Çiçek Bakımının Püf Noktaları...

Evde Çiçek Bakımı Nasıl Olur...Evde Çiçek Bakımının Püf Noktaları...

Evde Çiçek Bakımı Evde Çiçek Bakımı Nasıl Olur Benim gibi sizlerde çiçekleri seviyorsanız evinizde her köşede bir çiçek varsa işte evde çiçek bakımı için baız püf noktaları...Evde çiçek bakmak artık çok kolay....Evde çiçek bakmak hem keyifli, hem dikkat edilmesi gereken önemli detaylara sahiptir. Hangi çiçeği nasıl yetiştireceğinizi biliyor musunuz?İşte..... Begonya: Çiçek açan...
  5. Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Sevgili melekler, hayatta hiçbir şey tam olarak istediğimiz gibi geçrkleşmez. Mesela hep müstakil bir ev hayal etmişsinizdir ama apartman tepelerinden bir türlü inemezsiniz. Ya da her yaz tatil en büyük isteğinizdir ama onu bile bir türlü yoluna koyamazsınız. Bunun gibi pek çok şey var akla gelen. Bu anketimizin sorusu ise eşinizin mesleği. Büyük ihtimalle eşinizin işinde memnun olmadığınız...

Sayfayı Paylaş