gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

eşiniz mi çocuklarınız mı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

eşinizi mi seçersiniz çocuklarınızı mı eşiniz ve çocuklarınız hangisini seçersiniz neden görüşleriniz duygularınız neler melekler Evet çok kötü bir soru bu ama sizlerden tercih istiyorum meleklerim.Sizden eşiniz ve çocuklarınız arasında bir tercih yapma hakkı verseler hangisini seçerdiniz? Eşinizi mi çocuklarınızı mı?

Anne olmak bambaşka bir duygu olsa gerek,evlilik de öyle.Ben bu ikisine de sahip olmadan belki sizlere göre rahatça böyle bir soru soruyorum merak ettim düşüncelerinizi :) Haydin ankete melekleeeer :hayal:

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    tabiki çocuklarımı seçerimmmm eş tabi farklıdır ama çocukalrım daha başkadır ve önceliklidirr hayatta herşeyi çocukalrım için yapıyorum belki katlanıyorumm ama herşey onalr içinnn

kocamıda anasıı tercih etsin hahahahahaha

büşra.shid bunu beğendi.
  3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ikisi cok farkli seyler cocuklar ve koca arasinda secim yapilmaz... o koca olmasaydi zaten o cocuklarda olmazdi ayrica cocukta babasiz olmuyo:D demekki cocuklar ve koca bir butun hahaha

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
eşiniz mi çocuklarınız mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

hamileyim kizmi erkekmi bebeğim kızmı erkekmi testi kızmı testi hamileyim kizmi erkek mi Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden...
  2. Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi?

Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi?

Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi? Mükemmel çocuk yetiştirmenin reçetesi; bilimsel disiplin ve az oyuncak.. Aileler çocuklarının en iyisi olmasını ister ancak bu tutku dalgası onları çok çok yanlış sonuçlara neden olur. Uzmanlara göre, ailelerin çocuklarının şımarık olma nedeni onlara çok çok fazla olanak ve özgürlük sunmalarından kaynaklanıyor. Bu nedenle aileler, çocuklarına...
  3. Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Melekler sizce siz eşinizin en yakın arkadaşımısınız yoksa sadece eşi olarak mı yanında yer alıyorsunuz?Sizi bilmem ama erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduklarını söylüyorlar.Bende cevap veriyorum...YALAN...:D EŞİNİZ Mİ ARKADAŞINIZ MI ? Erkekler, en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyor. Bunun sebebini ise duygu ve düşüncelerini onlarla paylaşmalarına bağlıyor. Eşiniz...
  4. Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi?

Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi?

light erkek, taş fırın erkek, eşiniz nasıl biri Bu kez sorumuz son derece basit ve kısa: "Eşiniz taş fırın erkeği mi, light erkek mi?" Dilimize Çocuklar Duymasın dizisinden yadigar kalan "taş fırın erkeki light erkek" benzetmelerinden hangisi eşinize uyuyor? Eşiniz evde dediğim dedik çaldığım düdük mü takılır, yoksa süt dökmüş kedi gibi sizin peşinizde mi dolaşır? Hadi...
  5. Çocuğunuz Hiperaktif mi Yoksa Yaramaz mı?

Çocuğunuz Hiperaktif mi Yoksa Yaramaz mı?

çocuğun hiperaktif olduğu nasıl anlaşılır, hiperaktif belirtileri, çocuğum hiperaktif mi? Çocuk sahibi olan bir çok ailenin yakındığı durumlardan biri olan çok fazla hareketli çocuklar günümüz de hiperaktif çocuk olarak nitelendiriliyor. Burada uzmanlar önemli altını çizerek belirtiyorlar ki; Her yaramaz yada hareketli çocuğun hiperaktif olmadığı doğrultusun da... Toplum olarak her hareketli...

Sayfayı Paylaş