gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz onu kıskandığınızda ne yapıyor ?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    onu bogmami istemez ama kiskanmada hosuna gider...:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

evet kıskanıyorum o kıskanınca da hissediyorum onun dediğini yapıyorum.. ama ben kıskanınca cingar çıkarıyorum :)))) onu herşeyden kıskanıyorum saçmalıyorum bazen ama o beni anlıyo dengeyi iyi tutuyor :) kıskanılmak kıskanmak güzel bişey ben memnunum :D

TİTAN bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kıskanmak kıskanılmak güzelde abartılmadığı sürece.seven insanda illa bi kıskançlık olur ama abuk sabuk şeylerdende kıskanılıyosa insanın hayatı zehir olur.bide eşi bu sebebten süreki kısıtlarsa bı zaman sonra evlilik sorunlu hale gelir.

TİTAN ve smiley bunu beğendi.
  5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Herşeyin fazlası fazla, kararında olunca güzel :D

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

:D:D
    benimki beni pek kıskanmaz cok gözune batmadıkca ben çok kıskancım :( ama ne yapıyım kıskanıyorum
    3 yasındakı kardesımden bıle kısakanıyorum :şş:

8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kiskanirim ama her seferinde belli etmem. Kurnazlikla soru sordugumda anlar kiskandigimi ve hosuna gider. Ama öyle telini kurcalayim , isyerine kim geldi bugun nerelere gitti tarzinda kiskancliklardan ne ben ne de esim hoslanir. Kiskanclik olsun ama tadinda olsunki iliskiyi azcik heyecanlandirip monotonluktan cikarsin :)

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinize/Sevgilinize Nasıl Hitap Edersiniz

Eşinize/Sevgilinize Nasıl Hitap Edersiniz

evet Melekler.. sizLer Eşinize/sevgiLinize nasıL hitap ediyorsunuz. ettiniz veya Edersiniz...
  2. erkeğiniz kıskanılmaktan hoşlanır mı yoksa nefret mi eder

erkeğiniz kıskanılmaktan hoşlanır mı yoksa nefret mi eder

erkekler kıskanılmaktan hoşlanır mı erkekler kıskanılmaktan hoşlanırmı kimi erkekler kısakanılmaktan nefret ederler en ufak kısakançlık yapsanız kıyameti kopartırlar. benimki çok kıskançtır fazla belli etmez ama ben anlarım.ama bende çok kıskancım ben hemen belli ederim içimde tutamam ama o her z aman belli etmez. benim eşimde çoğu erkek gibi fazla aşırı kıskanılmaktan hoşlanmaz bizde bazı bu...
  3. eşiniz kilonuzu sorun eder mi

eşiniz kilonuzu sorun eder mi

melekler sorun olur mu aranızda kilo kimisi zayıfla boşarım seni vb der kimisi ise takmaz sizin eşiniz nasıl tepki verir bu kilo olayına...
  4. Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Melekler sizce siz eşinizin en yakın arkadaşımısınız yoksa sadece eşi olarak mı yanında yer alıyorsunuz?Sizi bilmem ama erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduklarını söylüyorlar.Bende cevap veriyorum...YALAN...:D EŞİNİZ Mİ ARKADAŞINIZ MI ? Erkekler, en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyor. Bunun sebebini ise duygu ve düşüncelerini onlarla paylaşmalarına bağlıyor. Eşiniz...
  5. eşiniz mi çocuklarınız mı

eşiniz mi çocuklarınız mı

eşinizi mi seçersiniz çocuklarınızı mı eşiniz ve çocuklarınız hangisini seçersiniz neden görüşleriniz duygularınız neler melekler Evet çok kötü bir soru bu ama sizlerden tercih istiyorum meleklerim.Sizden eşiniz ve çocuklarınız arasında bir tercih yapma hakkı verseler hangisini seçerdiniz? Eşinizi mi çocuklarınızı mı? Anne olmak bambaşka bir duygu olsa gerek,evlilik de öyle.Ben bu...

Sayfayı Paylaş