gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

huuuu huuuuuuu hanımlar söyleyin bakalım eşinizi yada sevgilinizin en çok neresinden öpersiniz çok meraklıyım demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................:laugh::laugh::laugh:
    yanaktan
    dudaktan
    bidee.........:laugh:

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu cok özel olduuu beeeeeeeeeeeeeppplik :zuha: co masumca yanagindan tabe :hhh:

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yanağından ve bazen boynundan :ehi::mery::dilektut:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Yanağından uleeeynnnnnnnnn :utan:

eşinizi yada sevgilinizi ...................)))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşinizin yada sevgilinizin cep telefonunu karıştırırmısınız?

eşinizin yada sevgilinizin cep telefonunu karıştırırmısınız?

ben pin koduna kadar bilirim ama karıştıracak vakit bulamıyorum:D:D:D:lie:
  2. sevgili eşim

sevgili eşim

Canım aşkım sevgimi sana hiç bir zaman anlatamadım çünkü seni okadar çok seviyorumki sevgimi tarif edemiyorum...SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM
  3. Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Evlili aşkı gerçekten öldürüyor mu ? Evet öldürüyor, zaman zaman bunun karşısında duran insanlara azda olsa denk geliyoruz. Ama evlilik aşkı öl dü rü yooor . Şimdi sizlere aşağıda bunu aza indirgeyecek bir takım öneriler sunuyoruz meleklerim. Ya tutarsa :):dil: Evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. İşte eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç...
  4. sevgili eşime

sevgili eşime

Sevgili eşime, (ben değilim) 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne...
  5. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş