gebe
?

Eşinizde en sinir olduğunuz hareketler..

1. Gaz çıkarması

16,7%
  2. Çoraplarını sağa sola fırlatması

16,7%
  3. Arkadaşlarına sizden daha çok vakit ayırması

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Alışverişteyken `Hadi biraz acele et` demesin

16,7%
  5. `Ben erkeğim, yaparım` gibi sözler sarfetmesi

50,0%
  6. Sizin sevdiğiniz diziler ve programlar hakkında sizinle mutlaka polemiğe girmesi

16,7%
  7. Sizi annesiyle kıyaslaması

16,7%
  8. Yemeği bir güzel yedikten sonra `Güzel olmamış` demesi

16,7%
  9. Hiçbir hareketine sinir olmuyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (Belirtiniz)

16,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, evlilik zor zanaat. Belki de tam anlamıyla tanımadığınız bir insanla sürekli aynı evi paylaşmak, birlikte yaşamak gerçekten zor iş. Ancak araya sevgi, aşk girince, bir de elektrikler tutmuşsa, evlilikler sorunsuzca gidiyor. Ama yine de taraflar bazı durumlarda çileden çıkabiliyor. Mesela siz, eşinizin en çok hangi hareketine sinir olursunuz ve neden ? :D:D

2. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    ne kadar çok sinirimi bozuomuş meğer hahaha

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hepsiide var vlla hepsine gıcık oluyorum bi yemeklerin güzel olmamaıl demez tam tersi bi oan laf etmez :)

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    sondan bir onxceki haric hepsi

- - - Updated - - -

bana zaten yuzyilin sabirli kisisi nobelini verecekler

5. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    ben erkeğim yaparı mmm uyuz oluorum allahdan ekonomik olarak özgürüm o yüzden fazla ezemiyoooo:d050:

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bunlarin hic biri yok sükür ama tirnaklarini yada kenarindaki derileri isirmasina gicik olurumm gicik gicikkkkkkkk kasinma

Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!!

Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!!

Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!! Bilgisayarın başındayken hepimiz bazen sinirleniriz.. Bazıları cinnet bile geçirir Örnek verecek olursak; * Yüksek boyutlu bi veri indirirken %90 larda elektriklerin gitmesi veya bağlantı kopması. * Online bi oyunda oynadığınız charin(oyuncunun) çalınması. * Abiniz/babanızın/v.s. gelip sizi bilgisayarın başından kaldırmak...
  2. Sinir oluyorum.

Sinir oluyorum.

* Şu Mavi Jeans'in ''Burası İstanbul'' reklamına sinir oluyorum. Hele o boyfriend jeans giyen kızın ''Hee hee burası İstanbul'' deyişi daha çok sinirimi bozuyor. O ''Boyfırend ciins'' deyince tokat manyağı yapasım geliyor. Yalan söyleyemiycem hiç. * Zaten Türkiye de sadece İstanbul'dan ibaret. * İstanbul da sadece Taksim'den falan ibaret, evet kesinlikle. * Reklam yurtdışı için hazırlanmış...
  3. Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz esinizin sevmediginiz huylari esinizin kotu huylari esinizde nelerden sikayetcisiniz konulari burada melekler Merhaba Melekler, Ozellikle evli olan meleklerimizi ilgilendirecek bir paylasimla karsinizdayim:) tabi bekar olan meleklerimizde bu konuyu okuyarak ilerde baslarina neler gelecegi konusunda fikir sahibi olabilirler hahaha Sevdik ve...
  4. Hangi Dizide ki Hangi Karaktere Sinir Oluyorsunuz ?

Hangi Dizide ki Hangi Karaktere Sinir Oluyorsunuz ?

Sevgili melekler, ekranlar yine dizilerden geçilmiyor maaşallah. Yeni sezon dizilerine henüz alışamadık ama izlediğiniz dizilerden sizi en çok sinir eden dizi karakteri hangisi onu sormak istiyoruz ? Bakalım kimler en sinir bozucular listemize girecek ? :D:D
  5. Eşinizin ailesinden en sinir olduğunuz kişi

Eşinizin ailesinden en sinir olduğunuz kişi

Melekler baktım chatbox fıkır fıkır kaynıyor buyrun sohbete dertlerınızı dinlemeye evet hepimiz gelinler olarak ne yaparsak yapalım hep kötüyüz herzaman haksız neyse onuda diğer konmumuzda konuşalımm evet şimdi bakalım oylamada ne çıkacak....!

Sayfayı Paylaş