gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz esinizin sevmediginiz huylari esinizin kotu huylari esinizde nelerden sikayetcisiniz konulari burada melekler Merhaba Melekler,
    Ozellikle evli olan meleklerimizi ilgilendirecek bir paylasimla karsinizdayim:) tabi bekar olan meleklerimizde bu konuyu okuyarak ilerde baslarina neler gelecegi konusunda fikir sahibi olabilirler hahaha

Sevdik ve sonunda evlendikk:) Eminim hepimiz ayni seyi dusunmeye basladik, yav biz flort ederken hersey dahami iyiydi ne? :) Evlenince hersey bittimi yoksa ? yada iliskiniz eskisi gibi heyecan verici gelmiyor olabilir...Eslerimizin bize hos gelmeyen huylarinin cogunu maalesef evlenip ayni eve girdikten bir muddet sonra ogrenmeye basliyoruz, Bazen oyle cildirtan huylar oluyorki, bu konuda kocanizi egitmek istiyorsunuz:) Simdi siz meleklere soruyorum; Esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz? paylasalim ve aslinda sikayetci oldugumuz huylarin nerdeyse hepsinin diger erkeklerde de oldugunu gorelim :) Ayrica bekar meleklerinde baslarina neler gelecek gostermis olalim hahaha Ilk ben basliyayim, esimin en cok beni cildirtan huyu daginikligi, yani arkasindan ordu gecse toplayamaz derlerya ayni o hesap :) Kirk kere uyarmama ragmen yokkkkk! ayni tas ayni hamam:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy ben en çokk hayatı hafife alamsınaa sinir olurumm herşey lay lay lomm evim yanmıştı geçmiş zamandaa o kadar rahattıki benimle dalga bile geçmiştii:D:D arsızmı ne hahaha
    benim eşim bize birşey olmasın herşey gelir geçer düşüncesinde ama bende tam tersi hayatı çok ciddiye ala takan biriyim:D:D

ESDE bunu beğendi.
  3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimde çok rahattır.en sevmediğim huyuda kavga esnasında takmıo gibi susması,konuş die çıldırdığımı hatırlıorum :D ha bide ev içindeki dağınıklığı,ha bide çok ana kuzusu olması.. :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Evli olayanlar sevgilisinden dert yansa olma mi? yupis

Bende sevgilimin aşırı kavgacı olamasından şikayetçiyim. Benimle kavga etmiyor tabi... Yok şu niye böyle baktı.. bak bu adamın yanımızdan 2. geçişi ağzını dağıtam şunun... Yok efendim bu çocuk niye sana öyle söyledi. Yok sa tanıyor musun :D:D Az biraz paranoyak ama onun bu hallerini çok seviyorum :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    4 sene sevgiliydik,3 aylık da evliyiz:dancing: yinede yeni yeni tanıyorum onu :)nerde nasıl tepki vereceğini yeni yeni öğreniyorum, neyseki o kadar da kötü biri değil:)
    en uyuz olduğum huyu; sinirlenince düşünmeden konuşur kalbimi kırar sonra kedi gibi yanaşır barışmaya çalışır:)barışmayınca daha da sinirlenir:)
    :)
    yinede çok seviyorum onu iyiki evlenmişim:örgü:

Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk eşlerin huylarına bağlı

Mutluluk eşlerin huylarına bağlı

Bir insanın saadeti eşinin iyi huyluluğundadır diyen bir atasözü var. Bu gün bu söz, batılı eğitimciler tarafından bile kabul görüyor. Doğru, hem beylerin hem de hanımların mutluluğu eşlerinin huylarına bağlıdır. Bir kadın eşinin her arzusuna itiraz edecek, her hevesini kıracak, her şeyi eleştirecek ve neden başkaları gibi daha fazla para kazanmadığını söyleyecek olursa zavallının kolu kanadı...
  2. Eşleriniz en çok ne kızdırıyor:)

Eşleriniz en çok ne kızdırıyor:)

Erkek arkadaşınızı ya da kocanızı sürekli kızdırıyor fakat bunun sebebini bir türlü anlamıyor musunuz? İşte size birkaç ipucu... • Arkadaşlarının yanında azarlıyor tonda konuşmanızdan hoşlanmazlar. • Vitrinlere bakmanızdan bakmakla da kalmayıp almayacağınız şeyi denemenizden hoşlanmazlar. • Onun yarattığı romantizme aynı dozda bir romantizm anlayışıyla cevap vermemenizden hoşlanmazlar....
  3. Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

kadınlar,erkekler,kadın erkek tartışmaları,kadınlar neler gizler,kadın neden yalan söyler,eşlerden gizlenenler, biz kadınları anlamak çok güçtür anımız anımızı tutmaz peki biz kadınlar eşlerimizden neler gizleriz hadi hep beraber öğrenelim meleklerim :D:D İşte farklı düşünüp farklı söyledikleri durumlar… 1. Kadınlar hemen hemen herşeyi, ayakkabı, etek, eczaneden ilaçları bile...
  4. Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D
  5. Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Sevgili melekler, evlilik zor zanaat. Belki de tam anlamıyla tanımadığınız bir insanla sürekli aynı evi paylaşmak, birlikte yaşamak gerçekten zor iş. Ancak araya sevgi, aşk girince, bir de elektrikler tutmuşsa, evlilikler sorunsuzca gidiyor. Ama yine de taraflar bazı durumlarda çileden çıkabiliyor. Mesela siz, eşinizin en çok hangi hareketine sinir olursunuz ve neden ? :D:D

Sayfayı Paylaş