gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eski bir bilgisayar oyunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mausla oynanıyor kare bir platform var sol üst köşede mavi bir bilye var bu biyeyi mausla sürükleyerek doğru yolu bularak sağ alt köşedeki kırmızı deliğe düşürülerek oynanıyor levelli bir oyun bu oyunu bulamıyorum adınıda hatırlamıyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler

eski bir bilgisayar oyunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

ben üye oldum ama aktif olmadı mı acaba siteye giremiyorum yardımcı olursanız sevinirimm teşekürler. kayıps
  3. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  4. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş