gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

eski dekorasyon artık moda

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

eskitilmiş dekorasyon eskilitmiş mobilya kullanımı
    eskiden eskiyen mobilyaalr yenisi ile değiştirilse de artık eski mobilyalar çok koda. Hatta yeni mobilyaalr bile eskitilip öyle kullanılıyor. Özellikle kır evi dekorasyonunda eski mobilyalar tercik ediliyor.

eski dekorasyon artık moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. || Eski Mektuplar Yok Artık! ||

|| Eski Mektuplar Yok Artık! ||

Eskiden posta kutularına gelen mektuplar vardı. İçtenlikle el yazısıyla yazılmış mektuplar. Gideceği yerin uzaklığına göre değişiyordu ulaşma vakitleri. Postacı gelirken heycanlanırdı onu görenler gözler. Acaba selam var mı uzaktan gelen? Yada uzun zamandan beri hatırını soramadım dostlarımın diye hayıflanan. Bir kağıt bir kalem bir de zarf ve zarfın arkasına yapıştırılması gereken bir...
  2. Artık eski ben kalmadı ki

Artık eski ben kalmadı ki

Hayatima giriyorsun.Baz i seyleri kendi görüsüne göre yorumluyorsun. Kafami allakbullak edip bütün dikkati kendi üzerine çekiyorsun. Kiziyorum. Bana kendinden çok deger veriyorsun.Ban a sevgiyi paylasmayi dostlugu aski ögretiyorsun beni bencillikten koruyorsun. Seviniyorum.Be nim için birçok seyden vazgeçip birçok sey yapiyorsun.Ben i kendine baglayip alistiriyorsun .Veriyorsun...
  3. beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Artık Kusurlu Güzellik Moda!

Artık Kusurlu Güzellik Moda!

kusurlu güzellik, nedir, nasıl moda oldu, trendler, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Müjde! Artık fazla kilolarla,selülitlerle uğraşma devri bitti.Artık kusurlu güzelliğin de modası var.Modacılar defilelerinde büyük bedenlere de yer ayırıyorlar.Nasıl mı? Konu güzellik, moda ve medya olunca, bir şeyin dozunda kalması pek mümkün olmuyor. Zira...
  5. Eski bir banyo dekorasyonu

Eski bir banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyon örnekleri Farklı tasarımlar Bu country banyo dekorasyonu eski ile yeninin karması bir banyo dekorasyonu olmuş. Banyo ve lavabo modelleri yeni tip. ama sıva ve dekorasyon eskiyi canlandırıyor. Ben o banyoda yıkanamam sanırım.

Sayfayı Paylaş