gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Eski dolaptan çalışma odası

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

eski dolap, çalışma odası, eski dolaptan çalışma odası yapma,eski gardroblar, gardrobu giyim için depolama için evin en kullanışlı eşyası olarak düşünebilirsiniz. Peki biraz daha cesur düşünürsek, bir dolaptan neden oda olmasın?Odanızda eğer göz yoran bir görüntü istemiyorsanız, masa, sandalye, bilgisayar, kalemlik ve dosyalar istemiyorsanız bu öneri işinize çok yarayacak. Raflarınızı kullanım şeklinize göre ayarlayacağınız dolabın iç kısmınıda göz yormayan fakat eğlenceli bir duvar kağıdı ile kaplayarak basit görüntüsünden kurtarabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de taburenizi içine koyup odanızı saklayabilirsiniz. Dolabın içini kapladığınız duvar kağıdı ile bir çerçeve kaplayarak dekorasyonunuzda bir uyum yaratabilirsiniz.

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok güzelmiş çokta ilginç odası dar olanlar için bence ideal :)

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    süpermiş ya gerçekten beğendim

4. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim gerçekten hoş ve pratik duruyor :)

5. black_butterfly

black_butterfly Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel gerçekten iyi fikirmiş ama benim dolap sürgülü olmaz

6. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    A bu ne güzel bir fikir ya! Bayıldım gerçektenn :) Ben eski dolabımın rafları, duvarımda değerlendirmiştim ama bu aklıma bile gelmezdi doğrusu :)

Eski dolaptan çalışma odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Sandığınızdan Mutfak Dolabı Yapın

Eski Sandığınızdan Mutfak Dolabı Yapın

Malzemeler: • Ahşap kasa sandık (50x50x140 cm) • 1 Çamaşır suyu • Ahşap boyalar (İskandinav grisi, eski Çin kırmızısı, uyuyan mor) • Baskı ruloları • Burgulu ahşap matkabı • Sote testere (oyma işlemi için yuvarlak kesme ağızlı) • Zımpara kağıdı (orta sertlikte) • Çok yönlü 4 tekerlek • Vida Yapılışı: 1. Sandığı temizleyin. Silin ve zımpara kağıdı ile pürüzsüz hale getirin. İçini ve...
  2. Eski sandıktan mutfak dolabı

Eski sandıktan mutfak dolabı

eski tip mutfak dolapları Kenarda köşede sakladığınız o koca sandığı çıkarın. İşe yarama vakti geldi... Eskitme ahşap ve baskı motif tekniğini kullanarak mutfağınız için ilave bir depolama ünitesi yarattık. Malzemeler: • Ahşap kasa sandık (50x50x140 cm) • 1 Çamaşır suyu • Ahşap boyalar (İskandinav grisi eski Çin kırmızısı uyuyan mor) • Baskı ruloları • Burgulu ahşap matkabı • Sote...
  3. hayalimdeki çalışma odası

hayalimdeki çalışma odası

Çalışma odası dekorasyonu Çalışma odası örneği bu çalışma odası örneği çok hoş bir dekorasyon örneği olmuş meleklerim. Çalışma odasına ihtiyacım olan bir işim yok ama yinede büyük bir evim olurda bu çalışma odasını çok isterim. Üst kattaki kitaplık bölümü ise çok yaratıcı olmuş.
  4. Eski çekmeceli dolaplar saksı oluyor

Eski çekmeceli dolaplar saksı oluyor

Eski dolapları değerlendirme Farklı saksı fikirleri Eğer kulanmadığınız eski çekmeceli dolaplarınız varsa çekmeceli dolaptan saksı yapımı ile o dolabınızı değerlendirebilirsiniz. HEr bir bölmeye toprak doldurarak istediğiniz çiçeği ekebilir, böylece toplu bir saksı modeli elde etmiş olursunuz.
  5. Çalışma odası yerine çalışma köşesi

Çalışma odası yerine çalışma köşesi

Çalışma köşesi dekorasyonu Çalışma odası Eğer evinizde çalışma odası olarak fazla bir odanız yoksa sizde bir odanın bir kösesini ayırarak çalışma köşsesi dekore edebilirsiniz. Bu örnekteki köşe oldukça kullanışlı ve şık hazırlanmış.

Sayfayı Paylaş