eski gözlükleri böyle değerlendirebilirsiniz

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

eski gözlükler eski gözlük Kullanmadığınız eski gözlüklerinizi fotoğraf çerçevesi olarak değerlendirebilirsiniz.

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye

Cevap: eski gözlükleri böyle değerlendirebilirsiniz
    denicem ben

eski gözlükleri böyle değerlendirebilirsiniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Şekil Böyle Aşk Böyle

şekil böyle aşk böyle Ellere vermem seni Sen benimsin bende senin Gün gibi doğuyor gözlerin Cesaret veriyor nefesin Seni arar gözlerim Seni ister şu gönlüm Kurulu düzen bu böyle Şekil böyle aşk böyle Ah duysun be alem Duysun be elalem Kimin umrunda Şekil böyle aşk böyle Aşk böyle aşk böyle aşk böyle
  2. Deniz Seki - Böyle Gelmiş Böyle Geçer

böyle gelmiş böyle geçer akor gelmiş geçer dünya akor seneler geçiyor gülüp ağlatıyor deniz seki seneler geçiyor dünya notaları Böyle gelmiş böyle Böyle geçer dünya Günlerimiz bitecek Bir gün saya saya Seneler koşuyor Gülüp ağlatıyor Bir yol bak aynaya Ömrümüz geçiyor Bir kez bak aynaya Ömrümüz geçiyor [Nakarat] Neşe, keder Hepsi geçer Bize kar kalan Nedir bu dünyadan Bize kar kalan...
  3. Nalan - Böyle Gelmiş Böyle Gider

Herkesin Özlemi bir yudum sevgi Bu rüzgarın peşinde olmuşuz deli Savrulup gitti kuru yaprak misali Kimden sorulacak bunların vebali Kimse sözünde durmadı ki Çare bulmadı ki Nedenini sorma Hiç kafanı yorma Böyle gelmiş böyle gider Dört elle sarılmış umuda herkes Tek vücut olmuş gibi ahlıyor nefes Mutluluğun esiri olmuş gidiyor Doymadan tadına neden yıllar bitiyor
  4. Böyle hanım da böyle bey de var günümüzde!

Aile hayatımız adına fevkalade düşündürücü bulduğum bir olayı gelen sorular üzerine bir daha arz etmeme izin verin lütfen. Bilindiği üzere, okuyucularımla özellikle kitap fuarlarında da görüşüyor, sorularına cevap verirken dertlerini de dinlemiş oluyorum. Neler mi dinliyorum, neler mi duyuyorum? Bir tanesini arz edeyim de siz de ibretle okuyun, hayretle tefekkür edin. Bakın nasıl (zalim)...
  5. Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı Hızır Bey, İstanbul kâdısı ve belediye başkanı olarak vazifeye başladıktan bir müddet sonra, bir hıristiyan mîmâr geldi. Hızır Beyi buldu. Kâdı efendiye hâlini arzedip, pâdişâh Fâtih Sultan Mehmed Hândan şikâyetçi olduğunu söyledi. O zamanlar, Avrupa ülkelerinde değil kralı mahkemeye vermek, aleyhinde konuşmak bile, bir insanın kendi hayâtından olması demekti. O...
  6. ßir adanın doğuşu böyle böyle görüntülenmiş...

görüntülenen melekler Pasifik Okyanusunda bilimadamlarınca çekilen ve bir adanın "doğuşunu" gösteren bu fotoğraflar nefes kesiyor
  7. böyle bir saksı ve böyle bir çiçek istermisiniz?

arkadaşlar eğer ''güzel bir çiçeğim olsada yetiştirsem ona gözüm gibi baksam ah ah '' diyorsanız bu çiçek tam size göre saksıda hediye:D:D * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  8. Yok Böyle Dans Kim Kazandı,Yok Böyle Dans Birincisi

yok böyle dansı kim kazandı yok böyle dans kim kazandı boyle dans kazanan kazanan birincisi 13 şubat 2011 gecesinde final bölümü ile karşımıza çıkan Yok Böyle Dans Yarışmasının birincisi belli oldu.Haftalardır süren rekabet sona erdi ve kazanan Azra Akın ve partneri Nikolay birinci oldu... Fakat kupa Azra Akın'a değil geçen hafta kabbettiğimiz Defne Joy Foster'in oğlu Can'a verilmesi...
  9. Çatı Katınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Bu sayfa; Çatı Katınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük şehirlerde yaşayanlar için müstakil bir evde oturmak biraz zor olsa da apartmanların üst kat dubleksleri çatı katı sahibi olmak için yeterlidir. Gerçi apartman dublekslerinde çatı katları genelde yatak odaları için ayrılır ama biz küçük bir çatı katınız değerlendirmeniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eski gozluklerden neyapilir