gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kız arkadaşımda gördüm bir gözlük takmıştı pembeydi ve kelebek şeklindeydi bu da ne eski moda çocuk gözlüğü gibi dedim bana güldü ay bu yılın modası olmuş dedi bu doğru mu Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi? Kelebek Gözlük Modası varsa bana da bir kaç Kelebek Gözlük modeli sunarsanız sevinirim:)=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Gözlükleri 2012 modası kızlar

Güneş Gözlükleri 2012 modası kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yılın gözlük modası

yılın gözlük modası

taşlı gözlük çerçeveleri 2008 güneş gözlükleri modasında, büyük çerçeveler egemenliğini sürdürmeye devam ediyor Yuvarlak hatlar, pilot ve kemik çerçeveler ise yıldızların vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor Gözleri güneş ışınlarından korumak amacıyla yaratılan güneş gözlüğü, hayatımızın vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline geldi Hatta artık çoğu insan tek bir güneş gözlüğüyle...
  3. 2011 Kedi Gözlük Modası

2011 Kedi Gözlük Modası

2011 gözlük modası kedi gözlükler kedi gözlük gözlükleri modelleri Değişik gözlük takmayı seven hanımlar işte sizlere kedi gözleri modelinde gözlükler.Bunlar değişik gözlük takmayı seven meleklerimize çok yakışacak. Bir zamanların seksi ve en şık kadınların vazgeçilmezi olan kedi stili gözlükler yine moda oldu. Nasıldır bilmem kedi gözlükler her zaman aynı imajı vermeyi başarabiliyor....
  4. Yeni Trend Kelebek Gözlük Modası 2012

Yeni Trend Kelebek Gözlük Modası 2012

kelebek gözlük modelleri kelebek gözlük tom ford kelebek gözlük Sevgli melekler, kelebek gözlük 1960lı yıllarda moda olan ve yaygınlaşan kelebek biçimli camlardan yapılmış güneş ve numaralı gözlükleriydi. Daha ziyade siyah olarak kullanılan numaralı kelebek gözlükleri yanında her renkte kelebek güneş gözlüğü kullanılırdı. Merhum Aysel Gürel 'in de sıklıkla tercih ettiği kelebek gözlük...
  5. Dekorasyonda kelebek modası

Dekorasyonda kelebek modası

kelebekli dekoratif ürünler Kelebekli dekroasyon örnekleri Kelebekler büyüleyici dış güzellikleri ile tasarımcılara ilham olmuş sürekli kullanılan bir figür haline gelmiştir. Siz de kelebekleri seviyorsanız bu kelebek figürlü dekorasyon örneklerini inceleyebilir salonunuzda, mutfak dekorasyonunuzda uygualyabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş