gebe
  1. minerwa

minerwa Forum Okuru

eskimo öpücüğü..

Konu, 'Kadınca' kısmında minerwa tarafından paylaşıldı.

fransız öpücüğü nasıl yapılır eskimolarda evlilik eskimo öpücüğü eskimo tupu eskimolarda cinsel yaşam "Eskimo Öpücüğü"
    Fransız öpücüğünü herkes bilir ya eskimo öpücüğünü?

Dondurucu soğuk eskimoların öpüşme şekillerini de etkilemiş... Dondurucu soğukta nasıl öpüşülür dersiniz? Merak edenler için işte yanıtları.. Sıcak bölgelerdeki insanlar dokunarak birbirini harekete geçirirler. Eskimoların yaşadığı bölgede soğuktan titreyen ellerle romantizmi yaşamak pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle onları herekete geçirecek tek şey burun buruna nefesleri ve göz göze bakışmaları.. Eskimo öpüşmesini herkes yapabilir.

• [​IMG]Eskimo öpücü vermek istediğiniz kişiyle yüz yüze durun, ellerinizle kollarını tutun.
    • Yüzünüzü onun yüzüne yaklaştırın. Sanki hemen itecek ya da sarılaşacakmış gibi durun.
    • Göz göze, burun buruna birbirinize bakın.
    • Yüzüne yüzünüzle dokunun. Burnunuzu birbirine değdirin, gülümseyin.
    • Bir kelebeğin çiçeğe konması gibi hafif şekilde burnunuzun uçlarını birbirine değdirin.
    • Daha sonra geri çekilin ve gözlerine aşkla, sevgiyle bakın.
    Eskimo öpücüğü erkek arkadaşınızla romantik olabilir. Ancak eşiniz bu kadarıyla yetinmeyebilir. Doğru etki için doğru yerde uygulamalısınız...

Eskimo öpücüğünü çocuğunuz için de oldukça sevgi dolu bir davranış olabilir. Çocuklar eskimo öpücüğünü sever ve mutlu eder.

2. minerwa

minerwa Forum Okuru

Ce: eskimo öpücüğü..
    evet bu eskimo öpücüğü iyiymiş..hem daha terbiyeli..:D

3. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bir kelebeğin çiçeğe konması gibi hafif şekilde burnunuzun uçlarını birbirine değdirin. :pound::pound:çiçekler böcükler uç uç kelebek

pekiii ya sonrası mincim:pound:çocuk nasıl yapılıyor eskimolarda:eyebrows:
    adam ellerini montunun cebinde ısıtıp eşinin karnına mı sürüyor 3 kere :pound::madgrin:

4. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

anaaa biz yapıyoduk bunu adını bilmiyodum arada yapıyoduk canım herzaman değil...

5. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
    tirbiyesiz sorduğu şeye bak şunun daha evlenmeden:diespam:

6. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sora sora bağdat bulunurmuş :eyebrows: Öğrenmeden mi evleneyim:eyebrows:

7. minerwa

minerwa Forum Okuru

öncelikle fuşya hanım bekar bir hatun olarak bu soruyu sormanızı hiç hoş bulmadım..bunları öğrenmekiçin henüz yeterli olgunluğa yani evlilik mertebesine ulaşamadınız daha..zaten bu eskimo öpücüğü özellikle sevgili olanlar için düşünülmüş; oldukça terbiyeli ve tertemiz bir sevgi gösterisi şeklidir..

çocuk için ise ki sorduğunuz için söylüyorum öpüşmek gerekmiyor..zaten senin için erken bunları öğrenmek ..evlenince öğreneceksin nasılsa..şimdiden merak etmenin anlamı yok... öhömmm :typing:

8. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Minerwa eskimolarda çocuk nasıl yapılır bunuda yazarsan sevinirim.Merak ettim .Ben evli olduğuma göre bunu sorabilirim.

9. amargi

amargi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

He canım önce eller usulca cebe sokuluyo.. soracıma haydar dümerin cep kitabcığı itinayla çıkarılıyo.. hatim indiriliyo... soracıma tatatata... tata kısmını açamıcam kusuruma bakma minerva yasak koydu.. afaroz olmamak için bişi diyemicem.. haydar beyin cep kitapcığını tavsiye edicem :D

10. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

anladım ben anladım :) Eskimolar bölünerek çoğalıyor kanımca :)

11. minerwa

minerwa Forum Okuru

abla gece olunca yapıyo onlar çocuğu sanırım..ee çocuk için öpüşmek gerekmiyo değil mi ?? :D:D ayrıntı veremiciimmm ayıp malum :D

12. minerwa

minerwa Forum Okuru

ayıp değil mi amargi hanım..:tsk: nası feminksin sen ne işin olur senin haydar amcanın kitapçığıyla :D:D

13. amargi

amargi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Feminikliğimle ne alaka canım.. feminik olduk diye öpüşmiyecekmiyiz sevişmeyecekmiyiz :D kızlarben size eskimo öpücüğümüdür nedir çözemediğim öpücük yerine fransız öpücüğünü tavsiye ederim...:D he evlenmeyede ne gerek amannnn.. biz evlendikte noldu.. başımız göğe ermiş gibimi görünüyo ordan :D

14. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Koptum ya alemsiniz :D

eskimo öpücüğü.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskimo nasıl yapılır?

Eskimo nasıl yapılır?

eskimoların kıyafetleri eskimo kıyafetleri eskimo nasıl yapılır nelerden yapılır neden Çocukluğumun en çok özlediğim şeylerinden biride eskimolar:) Sıcak havalarda yaptığımız eskimolarla serinlemeye çalışırdık.Gerçi bizler o zamanlar aktarcıdan alınan eskimo boyaları vardı onlarla yapardık ama ben sizlere gayet basit her evde olan malzemeyle eskimo yapılışı hakkında bilgileri vermek istiyorum...
  2. eskimo ve zenci çocuk

eskimo ve zenci çocuk

bana da lazım ödevim var kısa yanıtt olmazzzz!
  3. eskimolar

eskimolar

1. Kutup ayısı 2. Kutup Sumru’su 3. Kutup tavşanı 4. Kutup tilkisi 5. Lemmingler 6. Misk öküzü
  4. eskimolar ne yerler

eskimolar ne yerler

fok balina su aygırı ve balık etiyle beslenirler

Sayfayı Paylaş