gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Espark 31 Ekim'de açılıyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Alışveriş merkezi yönetim şirketi Ece Türkiye'nin Eskişehir'de 110 milyon dolar yatırımla kurduğu Espark alışveriş merkezi 31 Ekim'de açılacak. Ece Türkiye'nin ilk yatırımı olan alışveriş merkezinde 140 mağaza yer alacak. Espark alışveriş merkezi, şehir merkezindeki 24 bin metrekare arsa üzerine inşa edildi. Toplam 110 bin metrekare kapalı alana sahip olan alışveriş merkezinde 44 bin metrekare mağaza ve yiyecek bölümlerine ayrıldı. Eskişehir'in en büyük alışveriş merkezi unvanına sahip olan Espark'ta dört katlı ve 1100 araç kapasiteli otopark da yer alıyor.

Alışveriş merkezi sektöründe Avrupa'da pazar lideri olan Ece Grubu ile Amerika'nın ikinci büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı GGP General Growth Properties (GGP) işbirliğiyle 2000 yılında Türkiye'de kurulan Ece Türkiye'nin ilk yatırım projesinin açılışına Ece Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Otto da katılacak.

Espark pek çok markanın da Anadolu'ya açılış kapısı olma özelliğini taşıyor. Dünyaca ünlü C&A ve Media Markt gibi çok önemli markalar, Anadolu'da ilk mağazalarını Espark'ta açacak.

Ece Grubu Almanya, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Yunanistan, Katar ve Türkiye'de 90 alışveriş merkezini yönetiyor.

Espark 31 Ekim'de açılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YouTube açılıyor

YouTube açılıyor

Atatürk'e hakaret eden içerik nedeniyle 6 hazirandan beri kapalı olan video paylaşım sitesi YouTube, yerelleşme sayesinde yasaktan kurtuluyor. 6 Haziran'dan beri kapalı olan YouTube yakında açılabilir. Peki hangi formül düşünülüyor? Telekomünikasyon Kurumu yetkilileri ve YouTube temsilcileri arasında yapılan görüşmelerde, sitenin Türkiye'ye özgü bir arama motoru kurması...
  2. Ekim'den herkese selam

Ekim'den herkese selam

Ben Kocaeli'den Nehir.Herkese merhaba.İyi paylaşımlar dileğiyle
  3. Kılavuzluk İstasyonu Açılıyor

Kılavuzluk İstasyonu Açılıyor

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Boğazı kuzey girişinde inşa edilen Kaptan Lütfü Berk Kılavuzluk İstasyonu Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılacağı törenle 20 Aralık 2008 Cumartesi açılacak. Kaptan Lütfü Berk, 20 Aralık 2006 günü kılavuzluk hizmeti verdiği yabancı bayraklı bir gemiden inerken çarmıhtan düşerek görev şehidi olmuştu. İlk kez görev...
  4. okullar açılıyor veliler dikkat

okullar açılıyor veliler dikkat

Tatil sonrası anne ve babalara çok iş düşüyor.Onların okula başlamasıyla velilerinde düzeni değişiyor...İşte okula uyum sürecinde velilerimize düşen görevler:) Tatil dönemi bitiyor ve okul dönemi başlıyor. Okul alışverişleri, dersler, ödevler, servisler… Hem çocuklar hem de aileler için heyecanlı bir süreç. Yaz tatiliyle birlikte esneyen uyuma saatleri, eğlence ve oyun zamanları yakında...
  5. KPSS  2010 eğitim bilimleri sınavı 31 Ekim'de

KPSS 2010 eğitim bilimleri sınavı 31 Ekim'de

kpss 2010 eğitim bilimleri sınavı 31 ekim kpss başvuru 31 ekim sınavı sınav yerleri başvuruları KPSD de kopya çekiminin ispatından sonra iptal edilen eğitim bilimlerinin yeni sınav tarihi 31 Ekim olarak belli oldu.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan'ın istifası ile sonuçlanan kopya skandalının ortaya çıkması ile iptal edilen sınavların ne zaman...

Sayfayı Paylaş