gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Estetik cerrahi var olanı güzelleştirmekle kalmıyor sonradan kaybedilen uzuvlar içind

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Estetik cerrahi var olanı güzelleştirmekle kalmıyor sonradan kaybedilen uzuvlar içinde hizmet ediyor. Başlıca yeniden onarım hizmetleri:

El kopmaları
    Parmak kopmaları
    Saçlı derinin tamamen sıyrılıp kopması
    Kulak kopması
    Penis kopması

Memesi sonradan kanser veya kaza nedeniyle yok olmuş hastaya meme rekonstrüksiyonu

Trafik kazalarında yüz yaralanmaları, yüz kırıkları, gövde, kol, bacaklardaki doku kayıpları

Silahlı yüz yaralanmaları

Yanığa bağlı bütün vücutta meydana gelebilecek yaralar

Büyük doku kayıplarının tamiri

Yüzdeki urlar (kulak, dudak, alın v.s.)

Gövde, kol ve bacaklardaki deri urları

**** organlarının yapımı

Organ kopmalarında Mikrocerrahi yöntemi ile tekrar bu organın yerine takılması..

Ayrıca doğuştan olan kusurlarıda düzeltmektedir:

Parmakların yapışık olması
    Doguştan yüzde ve gövdede hemanjiom ve diğer urlar
    Göz kapaklarındaki çeşitli bozukluklar
    **** organları yokluğu
    Yüz ve kafadaki ileri derecede şekil bozuklukları
    Memesi teşekkül etmemiş olan hastaya meme rekonstrüksiyonu
    Dudak damak yarığı
    Kulak yokluğu
    Burun yokluğu

Estetik cerrahi var olanı güzelleştirmekle kalmıyor sonradan kaybedilen uzuvlar içind konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Estetik Cerrahi -SAÇ EKİMİ

Estetik Cerrahi -SAÇ EKİMİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Estetİk Cerrahİ

Estetİk Cerrahİ

ESTETİK CERRAHİ Estetik cerrahi hızla gelişiyor. Özellikle son 10 senede bir çok yenilik oldu ve artık eskiden hayal bile edilemeyen şeyleri yapmak mümkün. Estetik cerrahi çok hızlı gelişen çok dinamik bir alan. Ben bu siteyi hazırlarken bir estetik cerrah olarak yaptığım işe bakış açımı yansıtmaya çalıştım. Amacım sizin dışarıdan göremeyeceğiniz bazı ayrıntıları gösterebilmek. Yazdıklarım...
  3. Doğum Sonrası Estetik Cerrahi

Doğum Sonrası Estetik Cerrahi

Doğum Sonrası Estetik Cerrahi Doğum sonrası kişinin vücudunda olan değişiklikler nelerdir? Gebelik sırasında karın ve göğüslerde meydana gelen genişleme, doğumu takiben geriler ve derinin...
  4. Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Nerede bilen var mı?

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Nerede bilen var mı?

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Nerede bilen var mı adresini ya da iletişim bilgilerini arıyorum ben lütfen biliyorsanız yardımcı olun.
  5. Rinomed Estetik Cerrahi Merkezi Nerede bilen var mı?

Rinomed Estetik Cerrahi Merkezi Nerede bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar benim Rinomed Estetik Cerrahi Merkezine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda acaba Rinomed Estetik Cerrahi Merkezi Nerede olduğunu bilen var mı varsa yazsın lütfen!

Sayfayı Paylaş