gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşya için yardım istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar 2 yıldır eşimle ayrı yaşıyoruz özürlü çocuğum var hiç eşyamız falan yok bizimde gitmemiz içinçok masrafımız olacağı için eşim götürmüyor.ev eşyası konusunda yardımcı olanbilecek herhangi bir vakıf varmı acaba ikinci el falan olur hiç mönemli değil.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir;
    Maddi durumunuz iyi değilse,ihtiyaçlarınızı karşılıyamıyorsanız bağlı olduğunuz kaymakamlığa başvurun..Size yardımcı olacaklardır.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi şehirde yaşadığınızı da yazarsanız, size daha da yardımcı olabiliriz.

eşya için yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiği eşyadan vazgeçmesi için

Sevdiği eşyadan vazgeçmesi için

Yaşamın ilk yıllarında çocuklar kendilerine büyük bir rahatlık ve huzur sağlayan bir eşyaya bağlanabilir."Geçiş Objesi" olarak adlandırdığımız bu eşya, bazen bir oyuncak ayı, kimi zaman battaniye ya da bir giysi olabilir. Bebekler kendilerinin annelerinden ayrı ve farklı bir birey olduğunu fark ettiklerinde duygusal gelişimlerinde önemli bir basamak da gerçekleşmiş olur. Ancak...
  2. Yardım İstiyorum

Yardım İstiyorum

merhaba ben daha taze meleğim ve siteyi pek bilmiyorum bişey sormak istiyorum forumlara abonelik nasıl oluyor ve abone olmadan mesajları okuyormıyormuyuz:please:
  3. yardım  istiyorum

yardım istiyorum

satıyorum v alıyorum bölümüne fotoğraf yükleyemiyorum
  4. Valize Koyulması Yasak Eşyalar (YARDIM !)

Valize Koyulması Yasak Eşyalar (YARDIM !)

bır hafta sonra ingilitereye dil okulu için gideceğim .Valize koyacağım bazı eşyalardan dolayı tereddütüm var . Önceden yolculuk yapan varsa lütfen yardımcı olsun !!-parfüm-Makyaj malzemeleri-saç kurutma makinası,şekillendiriciler-Şampuan-Krem ???
  5. Meleklerimden yardım istiyorum :((

Meleklerimden yardım istiyorum :((

Sevgili meleklerim,adana havaalanında indikten sonra Osmaniye c tipi kapalı cezaevine nasıl gidebilirim en kolay şekilde zaman kaybetmeden fazla..Nişanlım asker oldugu için zaman kaybetmek istemiyorumm...Değerli yorumlarınızı bekliyorum:küstüm:

Sayfayı Paylaş