gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

et yiyen çiçekler

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

et yiyen çiçek et yiyen çiçekler [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: et yiyen çiçekler
    Allahın bir yarattığı işte... Ellerine sağlık. Enteresan bir bitki.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: et yiyen çiçekler

ay şimdi bunlar kötüde kokuyordur valla ben çok korktum bu bitkiden eline sağlık

et yiyen çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  2. az yiyen melek çok yiyen helak olur

az yiyen melek çok yiyen helak olur

her besinden yiyen çocuklar sahur yemeği erken kahvaltıdır tarifleri her besinden yiyen çocuk tırnak yiyenlerin midesi Ramazanla birlikte insanların beslenme alışkanlıklarında değişiklikler oluşur.Yaşamın her döneminde olduğu gibi,ramazanda da amaç yeterli ve dengeli beslenme olmalıdır... Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, Milliyet Cafe'de Ramazan ayında nasıl beslenmemiz gerektiğini yazdı....
  3. Insanları yiyen bitki

Insanları yiyen bitki

Bu öykü doğrumu bilmem ama okuyunca şaşırcağınız kesin... Ali Bulut bir haftadır kaçakçılık anlaşması yapmak için yurtdışındaydı. Olayı televizyon haberlerinden öğrenince özel uçağına atladığı gibi geldi. Bir aralık yardımcısına: “ Kızdığım zaman köse bitki diyordum. Şuna istediğimi yaptırabilirsem dünyaya hakim olurum. “ Ali Bulut komutandan izin alarak asker kordonunu aştı: “ Canım,...
  4. Gebeyken Tavuk Eti Yiyen Annenin Bebeği Uslu Oluyor!

Gebeyken Tavuk Eti Yiyen Annenin Bebeği Uslu Oluyor!

tavuk eti tavuk eti faydaları gebeyken tavuk yemek Sevgili melekler, hamileyken yenen tavuk eti bebeği koruyor. Hollanda'da yapılan araştırmaya göre, gebelik süresince yenen tavuk eti bebeğin gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Yapılan araştırma çok ilginç bir sonucu ortaya çıkarıyor. Gebelik döneminde tavuk eti tüketen annelerin bebeği daha uslu oluyor! B12 bebeklerin sağlıklı gelişimi...

Sayfayı Paylaş