gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kısa etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar
    en etkileyici aşk sözleri kısa

♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm…

♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur…

♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor…

♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın…

♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…

♥Seni Sevmek Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!…

♥Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!…

♥Yaşamak güzel ama sen olmadan asla!!!

♥Aşkı seven değil sevipte ayrılan bilir…

♥Gül yağmur görmemişki Yağmurun kıymetini bilsin…

♥Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut artık ayrılığı Ölümüne sevmedikmi???

♥Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir…

♥Seni unutmakmı dedin sus günaha girdin!…

♥Aşkın gözü kördür kime çarpar bilinmez…

♥Ben Cesurum Cesur Olduğum Kadar Sana Kulum Sevdiğim…

♥Ölümü Sevdiren Hasret Hasreti Sevdiren Gurbet…

♥Sen Benim İlk Aşkım Son Durağımsın…

♥Yalancı Baharın Yaban Gülü Sevgilim…

♥Bitti Diye Üzülme Yaşandı Diye Sevin…

♥Ne Senin Aşkına Muhtaç Nede Senin Esirin Olacağım…

♥Sende Seversen Bilirsin Seni Nasıl Sevdiğimi!…

♥Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım!…

♥Ömür Denen Şey Bir Vefasız Kuştur…

♥Kilometrelerce Uzakta Olsakda Sevgimiz Aynı Gökyüzünü Paylaştıkça Beraberiz…

♥Aşk Bir Çilek Beni Unutursan Çok Çek…

♥Seni Benden Ayıran Yollara Sitem Etme Seni :Bana Kavuşturacak Yine O Zalim Yollar!…

♥YAKACAĞIM! Şu Kalbimi İçinde Sen Varsın Diye Yakmaya Kıyamıyorum…:)

♥Baharım Meltemsiz Dallarım Çiçeksiz Değermi Bu Hayat Üstelikte SENSİZ!…

♥İlk Sevgilim Değilsin Affet Fakat Sonuncu Olabilirsin Dikkat Et…

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkileyici güzel sözler kısa 2012

Etkileyici güzel sözler kısa 2012

Etkileyici Güzel Sözler kısa Facebook Etkileyici Güzel Sözler 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012 En Etkileyici Facebook Sözler 2012 Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI Kucaklamaya kollarının...
  2. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  3. Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 sevgiliye etkileyici sözler etkileyici özlü sözler Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan...
  4. Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012 en güzel sözler 2012 istiyorum aşkıma söyleyeceğim de onu mutluluk delisi etsin istiyorum :)
  5. Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

kısa öz Aşk sözleri kısa aşk sözleri 2012 Kimi zaman insanın sevdiğine edeceği bir iki cümle, pek çok şeyi fazlasıyla anlatır melekler :) Eğer siz de az ve öz konuşmayı sevenlerdenseniz, aşağıda ki listede bulunan asevgi sözcükleri eminiz çok hoşunuza gidecektir :tik: Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok.. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel...

Sayfayı Paylaş