gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Etkileyici aşk sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar
    en etkileyici aşk sözleri kısa

♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm…

♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur…

♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor…

♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın…

♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…

♥Seni Sevmek Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!…

♥Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!…

♥Yaşamak güzel ama sen olmadan asla!!!

♥Aşkı seven değil sevipte ayrılan bilir…

♥Gül yağmur görmemişki Yağmurun kıymetini bilsin…

♥Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut artık ayrılığı Ölümüne sevmedikmi???

♥Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir…

♥Seni unutmakmı dedin sus günaha girdin!…

♥Aşkın gözü kördür kime çarpar bilinmez…

♥Ben Cesurum Cesur Olduğum Kadar Sana Kulum Sevdiğim…

♥Ölümü Sevdiren Hasret Hasreti Sevdiren Gurbet…

♥Sen Benim İlk Aşkım Son Durağımsın…

♥Yalancı Baharın Yaban Gülü Sevgilim…

♥Bitti Diye Üzülme Yaşandı Diye Sevin…

♥Ne Senin Aşkına Muhtaç Nede Senin Esirin Olacağım…

♥Sende Seversen Bilirsin Seni Nasıl Sevdiğimi!…

♥Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım!…

♥Ömür Denen Şey Bir Vefasız Kuştur…

♥Kilometrelerce Uzakta Olsakda Sevgimiz Aynı Gökyüzünü Paylaştıkça Beraberiz…

♥Aşk Bir Çilek Beni Unutursan Çok Çek…

♥Seni Benden Ayıran Yollara Sitem Etme Seni :Bana Kavuşturacak Yine O Zalim Yollar!…

♥YAKACAĞIM! Şu Kalbimi İçinde Sen Varsın Diye Yakmaya Kıyamıyorum…:)

♥Baharım Meltemsiz Dallarım Çiçeksiz Değermi Bu Hayat Üstelikte SENSİZ!…

♥İlk Sevgilim Değilsin Affet Fakat Sonuncu Olabilirsin Dikkat Et…

Etkileyici aşk sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk üzerine etkileyici sözler

aşk üzerine etkileyici sözler

etkileyici telefon mesajları etkileyici aşk sözleri sözler aşk üzerine sözler Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır. Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir. Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken...
  2. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  3. 2012 Etkileyici sözler

2012 Etkileyici sözler

2012 etkileyici sözler 2012 etkileyici kısa sözler 2012 en etkileyici sözler Birisini etkilemek istiyorusunuz ve güzel sözlere ihtiyacınız var. O zaman bu konu tam sizlik arkadaşlarım. İsterseniz msn, de isterseniz de facede bu sözleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne...
  4. Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

kısa etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  5. 2013 Etkileyici Aşk Sözleri

2013 Etkileyici Aşk Sözleri

Bu yazı etkileyici aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiyi en romantik sözlerden oluşan mesajlarla etkilemek istiyorsanız sizlere sevgilinizi etkileyecek 2013 aşk sözlerini paylaşıyorum. Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı...

Sayfayı Paylaş