gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Oy Aman

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

burası adıyaman nota ah aman aman burası adıyaman düz dara notaları düz dara yar notaları nota Düz tara yar,düz tara Yar zülüfün düz tara
    99 yarem var,sen açtırdın 100 yara...

Oy amman amman ...
    Burası Adıyaman
    Alem düşman kesilir
    Seni sevdigim zaman...

Düzdedir yar düzdedir
    Yar zülüfün düzdedir
    Nice güzeller sevdim
    Hala gönlüm sendedir...

Oy amman amman ...
    Burası Adıyaman
    Alem düşman kesilir
    Seni sevdigim zaman...

Etkin_ Oy Aman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Etkin_ Sevmemişsin

Etkin_ Sevmemişsin

Şiirler yazmıştım senin adına Besteler yapmıştım sevgim uğruna Oysa ki yalanmış hepsi dolanmış Hiç sevmemiş beni beni hiç sevmemişsin Seni sevdim seni sevdim hemde çok sevdim Sevgi nedir bilmezsin sevda nedir bilmezsin Çünkü sen hiç sevmemişsin �Çok sevmiştim ben seni sana resmen tapmıştım Daha ne diyeyim sana söyle ne diyeyim Oysaki ne hayaller kurmuştuk ikimiz için gelecek için O boş...
  3. Etkin_ Herşeyimsin

Etkin_ Herşeyimsin

Yine Yagmur Yagiyor, GözLerim hep yoLunda. Yine Yagmur Yagiyor, GözLerim hep yoLunda. GeLirsin diye bekLer, Su kirik kaLbim Seni. Neden gittin SevgiLim. Ben Sensiz ne yaparim, kimi sever yanarim. Sen benim herseyimsin. GeLirsin diye bekLer, Su kirik kaLbim Seni. Neden gittin SevgiLim. Ben Sensiz ne yaparim, kimi sever yanarim. Sen benim herseyimsin Sen Benim Baharimsin, Sen benim yazim kisim....
  4. Etkin_ Anam

Etkin_ Anam

UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Bu Mektupda Sana, Bir...

Sayfayı Paylaş