gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eurovision 1. yarı final sonuçları 22 Mayıs 2012 sonuçlarını merak ettim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eurovision 1. yarı final sonuçları 22 Mayıs 2012 Selam kızlar 22 Mayıs 2012 Eurovision 1. yarı final sonuçlarını merak ettim lütfen bu konuda merakımı giderin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

eurovision finale kalan ülkeler 22 Mayıs
    Dün gece Azebaycanda yapılan Eurovision 2012 1.yarı Finalde 10 ülke finale gitmeye hak kazandı

46 ülkeden gelen oylarla finale kalan 10 ülke belli oldu.
    Arnavutluk, Kıbrıs Rum Kesimi,Romanya, Moldova, İzlanda, Macaristan, Danimarka, Yunanistan, Rusya ve İrlanda temsilcileri 26 Mayıs'ta yapılacak finale katılacaklar

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet ben dün izledim çok güzeldi en çok 4 ülkeyi beğenmiştim onlarda finale kaldılar zaten türkiye ise perşembe akşamı yarı finalde olacak inşallah başarılar diliyorum bonomoya :D:D

Eurovision 1. yarı final sonuçları 22 Mayıs 2012 sonuçlarını merak ettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Eurovision Yarı Finallerinde Elendik!..

2011 Eurovision Yarı Finallerinde Elendik!..

eurovision elendik eurovision 2011 türkiye elendi 2011 elendik elendi eurovizyon eurovision yarı finalleri, 2011, elendik, Türkiye elendi, Eurovision finallerinde yokuz, eurovisionda yokuz, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eurovision yarı finallerinin ilkinin yapıldığı bu gece (10 Mayıs 2011-Salı),Türkiye finale kalamayarak yarışmadan elendi.Türkiye'yi...
  2. 2012 ÖSYM Sonuçları 2012

2012 ÖSYM Sonuçları 2012

2012 ÖSYM Sınav Sonuçları 2012 ÖSYM Sınav sonuçları sorgulama 2012 hakkında bilgi yada öğrenebileceğim bir link verin bana
  3. Hac kura sonuçları mayıs 2012

Hac kura sonuçları mayıs 2012

Hac kura sonuçları mayıs 2012 sonuçları açıklandı mı bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. 2012 PYBS Sınav Sonuçları öğrenmek istiyorum yardım edin

2012 PYBS Sınav Sonuçları öğrenmek istiyorum yardım edin

merhaba arkadaşlar ben 2012 PYBS Sınav Sonuçlarını bilmek istiyorum acaba nerden 2012 PYBS Sınav Sonuçlarını görebilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  5. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Ya arkadaşlarım bugün sınava girdim de acaba bu sonuçları hangi linkten nereden öğrenebilirim ve ne zaman açıklanacak. İnşallah başarılı olmuşumdur inanılmaz merak ediyorum :S

Sayfayı Paylaş