gebe
  1. NurDamla

NurDamla Forum Okuru

Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında NurDamla tarafından paylaşıldı.

Sevgili arkadaşlar, bu forum benim keyif aldığım bir yer ama yaptığım bu işi de sizlerle paylaşmak istedim. Malum kadınların ekonomik özgürlüğünün kısıtlanmaya bu kadar müsait olduğu bir ülkede yaşamak ve kendi paramızı kazanmak zor. Ben de üç çocuğumu okutmak ve geçinmek için bu yola baş koydum. Ev mantısı ve sarma yapıyorum ve etrafımdaki insanlara ve bazı yerlere satıyorum.Müşterilerim de yemeklerden çok memnun. Tamamen hijyenik ortamda ve özenle hazırlıyorum.
    Eğer sizlerin de günlerde, özel günlerde veya çok işiniz olduğu zamanlarda yemek yapmaya vaktiniz olmazsa veya ev mantısı yemek isterseniz siparişleriniz alınır ve en kısa zamanda ulaştırılır. İstanbul içinde yaşıyorum ve İstanbul içine mantı ve sarma satıyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Ocak 2016
Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  2. Lütfen okuyun........

Lütfen okuyun........

Beş yaşında idim. Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere düştü. Babaannem eğildi, aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu . Çocukluk iste, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi. - Hiç...
  3. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)0533 092 40 45 nolu tel ulaşabilirsiniz
  5. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)[email protected] adresinden ulasabilirsiniz

Sayfayı Paylaş