gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evde Krem Temizleyici Nasıl Yapılır?

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

krem temizleyici tarifi, evde krem temizleyici yapılır mı, krem temizleyici nasıl yapılır

Sevgili melekler, artık herşeyin doğalı tercih ediliyor. Hemen her konuda doğallıktan yana olan ev hanımları yedikleri gıdadan, kullandıkları kozmetiklere, temizlik maddelerine kadar kimyasal içermeyen ürünleri tercih ediyorlar. Eğer siz de sağlığına dikkat edenlerdenseniz işte size ev yapımı krem temizleyici tarifi...

lavabo.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    E bu cok da basitmis yaa denemek lazim bunu mutlaka ;)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Acaba icine bide llavanta yagi damlatsam nasil olurki kokusu sirkeyi bastirirmi ?!

Evde Krem Temizleyici Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde makyaj temizleyici yapımı

Evde makyaj temizleyici yapımı

makyaj yapımı makyaj temizleyici evde yapımı evde temizleme makyajınızı temizlemek için artık her hangi bir kozmetik firmasının ürettiği makyaj temizleme sütüne yada makyaj temizleme ürününe ihtiyacınız yok!!!:) kendi makyaj temizleme ürününüzü yine kendiniz evinizde yapabileceksiniz:)nasılmı işte size sırrı :D:D buyrun benim dünyanın en güzel meleklerim :):) EVDE MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAPIMI...
  2. Nemlendirici Krem Evde Nasıl Hazırlanır ?

Nemlendirici Krem Evde Nasıl Hazırlanır ?

evde nemlendirici krem yapımı evde nemlendirici yapımı Bakımlı ve parlak bir cilde sahip olmak için illa ki ünlü markaların kozmetiklerine dünyanın parasını ödemeniz gerekmiyor melekler :) Yakınınızda bir aktar varsa oradan alacağınız şifalı bitkiler sayesinde siz de evde kendi bakım malzemelerinizi yapabilirsiniz. Nasıl mı ? İşte en basiti, evde nemlendirici yapımı için tavsiyelerimiz ......
  3. Koltuk Altı Kararmalarını Geçiren Krem Nasıl Yapılır....

Koltuk Altı Kararmalarını Geçiren Krem Nasıl Yapılır....

Koltuk Altı Kararmalarını Geçiren Krem Koltuk Altı Kararmaları İçin Krem Tarifi Koltuk altlarınız kararmasından mı şikayetçisiniz artık buna son ...Bembeyaz tertemiz koltuk altınız olabilir...Dilediğiniz gibi sıfır kol giyebilir...Kollarınızı artık gizlemeye gerek kalmayacak .....Koltuk altı için önerilerimiz de var sizlere ...Buyrun bakın... Koltuk Altı Kararmalarını Geçiren Krem Nasıl...
  4. Evde krem şanti nasıl yaparım

Evde krem şanti nasıl yaparım

Evde pasta denemeleri yapıyorum ama krem şantiyi de kendim hazırlamak istiyorum.Acaba krem şanti evde nasıl yapılır tarif edecek biri var mı ?
  5. Evde el yüz kremi yapma

Evde el yüz kremi yapma

Ellerinizin pamuk gibi yumuşak olması için kendi el kreminizi yapmak ister misiniz? Bunu yapmak kolay olacaktır. Aşağıdaki adımları doğru şekilde takip ederek ve uygulayarak elleriniz için mükemmel bir krem hazırlayabilirsiniz. Organik kozmetik kremler yüzde yüz doğal içerikleri sayesinde son dönemde oldukça popüler oldular. Ancak bu kremlerin doğal içerikleri kadar ücretleri de iyidir...

Sayfayı Paylaş