gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde pizza nasıl yaparım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar biz eşimle pizzaya bayılıyoruz ancak artık pizzayı evde yapmak denemek istiyoruz .Acaba evde nasıl pizza yapabiliriz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yarım paket yaş maya,1 tatlı kaşığı tuz,1 çay kaşığı şeker,Yarım su bardağı sıvı yağ,1,5 su bardağı ılık su,Aldığı kadar un
    Üzerine süreceğiniz sos için :

1 Yemek kaşığı domates salçası,1 Yemek kaşığı biber salçası,Yarım çay bardağı süt

Üzeri koyacağınız malzemeler için :

Pizza damak zevkine göre yapılan bi lezzet olduğu için ne kullanacağınız size kalmış bir şey.. Evinizde olan tüm malzemeleri değerlendirebilirsiniz.Sosis,sucuk,salam,zeytin,ma ntar,domates,pastırma,biber gibi..Ben sucuk,salam,jambon,siyah zeytin,yeşil zeytin,mısır,maydanoz kullananabilirsiniz.Peynir olarakta rendelenmiş mozerella ve kaşar peyniri kullananabilirsiniz.

evde pizza nasıl yaparım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev yapimi pİzza

Ev yapimi pİzza

pizza hamuruna ne konur pizzanın içine neler konulur pizzanın üstüne neler konur ev yapımı pizza evde yapımı ben bunun kolayına kaçarım fırından ekmek hamuru alırım arasıra üzerine ne bulursam koyarım atarım fırına miss gibi pizza olur ani misafir geldiğinde de kurtarıcımdır herzmaan ama tarife göre hamurunu evde de yapmak mümkün tabi:) HAMURUN HAZIRLANIŞI derince bir kabın içine...
  2. ev yapımı pizza tarifi

ev yapımı pizza tarifi

pizza tarifleri pizza tarifi nasıl yapılır yapımı ev yapımı Eveeeet resimli olarak sizlere birazdan pizza tarifi vereceğim. Bu tarife harfiyen uyun sizi usta bir pizzacı olarak ansınlar. :D:D MALZEMELER: Hamuru:Ekmek yapma makinesinde hazırladık. Simbo'da pizza hamuru tarifi var. Elde hazırlama:1 su bardağı ılık suda, 1 tatlı kaşığı şeker eritilir, 1 yemek kaşığı toz maya(instant)...
  3. Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Evde yapılabilecek kolay pizza Evde Pizza Yapımı Çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında hiç şüphesiz pizza gelir melekler :) Hazır tatile de girmişken arada bir pizza yemelerinde hiçbir sakınca olmaz. Sizinle daha önce paylaştığımız çocuklar için pizza tarifimizin ardından şimdi de evde tüm aile bireyleri için hazırlayabileceğiniz evde pizza yapımı hakkında bilgiler vermek istiyoruz...
  4. Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

Bu konu; evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim her kadın gibi ben de canım sıkılınca ilk değişimi saçlarımda yapmayı severim :D Saçlarımın güzel ve sağlıklı olması için doğal kürlerle kuvvetlendirmeye çalışırım ancak rengiyle oynamaya da karar verdim. Yıllardır benimle özdeşleşen sarı balyajlarımı kapatıp artık düz bir renge dönmek istiyorum. Malum...
  5. Evde krem şanti nasıl yaparım

Evde krem şanti nasıl yaparım

Evde pasta denemeleri yapıyorum ama krem şantiyi de kendim hazırlamak istiyorum.Acaba krem şanti evde nasıl yapılır tarif edecek biri var mı ?

Sayfayı Paylaş