gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pizza hangi malzemelerle yapılır kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Ben evde pizza yapmak istiyorum ama hangi malzemelerle yapılmalı tam olarak bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    1 su bardağı ılık suda, 1 tatlı kaşığı şeker eritilir, 1 yemek kaşığı toz maya(instant) eklenerek karıştırılır. 3 su bardağı unun ortasına tuz, bir kaşık sıvı yağ, şeker-su-maya karışımı eklenip, yoğurulur ve yarım saat-40 dakika dinlendirilir.
    Malzemeler: (ekleme-çıkarma yapabilirsiniz, kekik vb. baharat ekleyebilirsiniz)300gr rendelenmiş kaşar, salam, sucuk, sosis, zeytin, biber, domates, 4-5 tane mantar, salça

pizza hangi malzemelerle yapılır kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Altına Yatırım Yapılır

Hangi Altına Yatırım Yapılır

Hangi Altına Yatırım Yapılır sizce çeyrek tüm gibi altınlara mı yoksa takı altınlara mı yatırım yapmalı?
  2. Kızlar Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır

Kızlar Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır

Öncelikle hepinize hayırlı günler diliyor ve şimdiden yaklaşan oruç ayınızı mübarekliyorum. Acaba Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır diye de sizden bu konuda bilgi rica ediyorum.
  3. Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Evde yapılabilecek kolay pizza Evde Pizza Yapımı Çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında hiç şüphesiz pizza gelir melekler :) Hazır tatile de girmişken arada bir pizza yemelerinde hiçbir sakınca olmaz. Sizinle daha önce paylaştığımız çocuklar için pizza tarifimizin ardından şimdi de evde tüm aile bireyleri için hazırlayabileceğiniz evde pizza yapımı hakkında bilgiler vermek istiyoruz...
  4. Hangi Durumlarda Aşılama Yapılır ?

Hangi Durumlarda Aşılama Yapılır ?

Bu konu; hangi durumlarda aşılama yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğal yollardan gebe kalamayan kadınların başvurdukları yöntemlerden birisi de aşılamadır. Aşılama, bebek olamaması halinde en pratik, kolay uygulamalı, nispeten ekonomik ve risksiz bir yöntem olduğu için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Bu sayfamızda sizlere hangi surumlarda aşılama yapıldığıyla...
  5. hangi etlerden hangi yemekler yapılır _

hangi etlerden hangi yemekler yapılır _

Merhaba. Et mutfağımızın vazgeçilmezi. İdareli olarak tüketmeye çalışıyoruz ne de olsa fazlası zarar. Etin her yerinden her yemek yapılmaz diye biliyorum.Acaba etin neresinden hangi yemek yapılırsa güzel olur ?

Sayfayı Paylaş