gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Evde puzzle yapımı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

puzzle yapımı pazıl yapımı puzzle nasıl kolay yapılır nasıl yapıştırılır video evde
    Puzzle Yapımı - evde puzzle yapmak

Bildiğiniz bir fotoğraftan puzzle yapmak oldukça kolay.Resmin altına bir karton yapıştırıp daha sonra puzzle şekillerinde kesince oluyor size aile puzlle.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    İyi fikirmiş resilere uygulanmasıda hoş olur bence saol canım

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bayılırım puzzela :)

Evde puzzle yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Evde Ekmek Yapımı

Resimli Evde Ekmek Yapımı

Evde Ekmek Yapımı Resimli Resimli Evde Ekmek Yapımı Ekmeğimi kendim yapmak istiyorum diyen Melek'lerimiz ve siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizlere evde ekmek tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Malzemeler 1 kg. (8-9 bardak) un. 1/2 bardak açma payı un. 50 gr. (2 yemek kaşığı tepeleme) yaş maya. 1/2 bardak ılık su. 1 yemek kaşığı silme tuz. 1 yemek kaşığı...
  2. Evde Cips Yapımı

Evde Cips Yapımı

Evde Cips Yapımı Merhaba kızlar cipsi evde kendim yapmak istiyorum sizce bu mümkün mü ?m Bana Evde Cips Yapımı hakkında bilgi verin :)
  3. Ev Yapımı Camsil Tarifi

Ev Yapımı Camsil Tarifi

ev yapımı cam temizleyici, camsil tarifi, cam temizleyici Sevgili melekler, ev yapımı malzemeler tercihinizse, doğallık benim için önce gelir diyenlerdenseniz ve bu huyunuzu temizlikte de devam ettirmek istiyorsanız işte size evde yapabileceğiniz doğal cam temizleyici tarifi. Uzun uğraşlar vermeden camlarınızı pırıl pırıl yapabileceğiniz harika ev yapımı bir tarif veriyoruz sizlere......
  4. Ev yapımı boğaz pastili

Ev yapımı boğaz pastili

boğaz pastili nedir,boğaz pastili nelere iyi gelir,evde boğaz pastili nasıl yapılır,boğaz pastili tarifi hakkında bilgiler Boğaz ağrısı pek önemsenmez ama oldukça rahatsız edici bir durumdur. Ev yapımı boğaz pastili tarifiyle boğaz ağrınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle kış aylarında daha sık yaşanan boğaz ağrısına çözüm boğazı rahatlatan pastilleri kullanmak. Eczanelerden temin...
  5. Ev yapımı aseton tarifi

Ev yapımı aseton tarifi

Asetonunuz bitti ve ojenizi acilen çıkarmanız gerekli. Bunun için 5 farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de kolonya ile oje çıkarma. Gerekli malzemeler; Kolonya, Tabak, Bir miktar pamuk. Öncelikle kolonyadan bir miktar tırnaklarımızı kaplayacak yükseklikte tabağa koyuyoruz. Tüm tırnaklarımızı kolonyada 3-4 dk beklettikten sonra yine limonlu pamuk yardımıyla ojeyi çıkartıyoruz....

Sayfayı Paylaş