gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde sirke yapılırmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar. Ben merak edeiyorum acaba evde sirke yapılabilirmi?Eğer böyle birşey varsa tarif verirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ev Yapımı Sirke Malzemeler
    1 avuç kadar nohut
    1 kg. üzüm
    3 lt. su
    1 dilim kadar ekmek dışı
    Çok az bulgur

Ev Yapımı Sirke Yapılışı

Öncelikle cam bir kapta üzümleri ve saplarını iyice sıkıştırın.

Ardından kalan malzemelerin hepsini üstüne ekleyin.

Ağzını bir tülbentle örtüp kapağını iyiyce kapayın.

Arasıra karıştırmak suretiyle 1 ay boyunca serin ve karanlık bir yerde tutun.

Bu süre sonunda sirkeniz hazır olacaktır...

evde sirke yapılırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev işlerinde sirke mucizesi

Ev işlerinde sirke mucizesi

gümüş parlatma sirke fayansların parlaması için çelik yüzük nasıl parlatılır evi sirke ile silmek gümüş yüzük nasıl parlatılır Ev temizliğinden tutunda mutfakta birçok işinizde sizlerin işlerinizi pratik hale getireceği gibi harikalar yaratan sirkenin marifetleri karşısında şaşkına döneceksiniz.Bakın sirkeyi nerelerde ve nasıl kullanabiliyoruz Üzüm ve elma sirkesi ev işlerinde en büyük...
  2. Sirkenin ev işlerine faydaları

Sirkenin ev işlerine faydaları

evi sirke ile silmek Sirkenin sayısız faydası var bunu hepimiz biliyoruz.... Reader's Digest dergisi, sirkenin birbirinden farklı kullanım şekilleri ve faydalarını kısa maddeler halinde açıkladı. İşte bunlardan birkaçtanesi sizlerle: Bilgisayar ve çevre birimleri temizler: Bilgisayarınız, yazıcınız, faks makineniz ve diğer ev ofis araçlarını tozdan uzak tutarsanız daha iyi çalışacaktır....
  3. Evde Spor Yapılırmı Hakkında Bilgi

Evde Spor Yapılırmı Hakkında Bilgi

Evde Spor Nasıl Yapılır Evde Spor Yapılırmı Hakkında Bilgi Evet Melek'ler, genç ve sağlıklı, fit görünmek için spor yapmak şart bunu artık hepimiz biliyoruz. Peki ya evde nasıl spor yapacağım mı diyorsunuz; o halde buyrun Melek'ler. Bu yazımızda evde spor yapma konusunda bilgiler aktarıyoruz. Sağlığınız için özellikle evde ve salonda uygulayabileceğiniz egzersizlere dikkat edilmesi...
  4. evde karın kası yapılırmı

evde karın kası yapılırmı

Arkadaşlar ben evde karın kası yapmak istiyorum ama bu mümkün mü,yoksa illa spor salonuna mı gitmem gerekiyor?
  5. EVDE KISIRLIK TESTİ YAPILIRMI?

EVDE KISIRLIK TESTİ YAPILIRMI?

kısırlık testi nedir,kısırlık testi nasıl yapılır,evde kısırlık testi olurmu,kısırlık testi yapanlar,kısırlık testi hakkında bilgiler Son yıllarda evde yapılabilen kısırlık testi (infertilite testi) olarak üretilen bazı kitler yurtdışında ve Türkiye'de piyasada mevcuttur. Bu testlerden bazıları sadece erkek kısırlığını test etmek için üretilmiştir (evde sperm testi), erkekteki sperm...

Sayfayı Paylaş