gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Eve gidip dinlenelim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

dinlenme koltuk modelleri Tekli koltuk modelleri

Oturma odamızda köşe koltuk takımı var. Biraz geniş olduğundan eşimle ikimiz ayaklarımızı uzatıp tv izleyebiliyoruz. ama salonda ayaklarımızı uzatamadığımız için pek salonu tercih etmiyoruz. bu dinlenme koltuklarını çok beğendim. Keşke salondaki 2 tane tekli koltuğumu böyle dinlenme koltuğu alsaydım.

Eve gidip dinlenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Aylin-Ya Sen Gidipte

Pınar Aylin-Ya Sen Gidipte

Yine aynı şey Yine aynı kabus Çöküyor üzerime başımdan gitmiyor Yine yalnızlık Yine sensizlik Büyüyor içimde aman vermiyor Seni böyle sevmek acı veriyor bana Bizi böyle görmek parçalıyor içimi Ya sen gidipte uzaklara bensizliğe alışırsan Ya sen sevgilim ummadığın kadar beni çabuk unutursan
  2. Misafirliğe gidip soydular

Misafirliğe gidip soydular

Böylesi duyulmadı. Karı-koca misafir olarak gittikleri komşularını soydular Çankırı'da misafirliğe gittikleri eski komşularının evinde, ev sahibinin ziynet eşyasını çalan karı koca yakalandı. Alınan bilgiye göre, H.K. (24) ve eşi B.K. (25) eski komşuları M.Ö. (29) ve H.Ö'nün (29) Kırkevler Mahallesi'ndeki evine misafirliğe gitti. Misafirlik sırasında H.K'nin iki kez...
  3. hadi gelin azcık dinlenelim

hadi gelin azcık dinlenelim

çiçek çeşitleri cıcek hadi kendinizi bırakın ve çiçek gül papatya bahçesindeymiş gibi hissedin. nasıl içiniz ferahladımı ? beğendiniz mi? kendinizi orda hissettiniz mi
  4. Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

normal doğum yapanlar sezeryanla doğum yapanlar sezeryan sezeryandan sonra normal sezeryandan sonra ne zaman hamile kalınmalı Bazen normal doğum ile gittiğiniz halde bir süre sonra doktorlar tarafından sezeryan doğum yapmanız konusunda karar alınır peki normal doğum yapacağınızı düşündüğünüz bildiğiniz halde neden son anda sezeryan kararı alınır hangi durumlarda doktorlar sezeryanı öneririr?...
  5. Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz?

Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz?

hız trenleri roller coaster Sevgili melekler, lunaparkın seyretmesi en zevkli ancak binmesi yürek isteyen hız trenlerini bilirsiniz. Ülkemizde de bulunan hız trenleri şimdi sizlerle paylaşacağımın yanında daha az heyecanlı kalır herhalde :D:D Şimdi uzun bir yolculuğa çıkalım ve Çin'e uzanalım. Meşhur Theme Park'a girelim ve Dinoconda'ya bir binelim bakalım. 8 dakikalık bu heyecan dolu...

Sayfayı Paylaş