gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Evinize sığmıyorsanız okuyun meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Depolama çözümleri Dekorasyonda depolama fikirleri
    Alışveriş tutkumuz ve ürün çeşitliliği sayesinde bir çoğumuz evimize sığamıyoruz. hasır sepetlerle düzenli evler yaratmak mümkün. Fazla eşyalarımızı hasır sepetlerde depolayabiliriz. Ayrıca başka depolama fikirleri için bu fotolar size fikir verebilir.

ŞIPIDIK bunu beğendi.
Evinize sığmıyorsanız okuyun meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melek ve Kadın(mutlaka okuyunuz)

Melek ve Kadın(mutlaka okuyunuz)

Melekler mekanının şanına yakışacak bir konu.Kadınlar melektir.Bizim melek olduğumuza inanmayanlar lütfen okuyunuz:):):angel:Bu yazıyı yazanı tebrik ediyor ellerine sağlık diyorum...Meleğiz biz melek.... KADIN:Bir melek gibi sevgi vermek için gönderilmiş dünyaya. Karşılık beklemeden sevmeninfedakarlık yapmanınşefkatin ne demek olduğunu öğretmek için.Bıkmadan anlatmak üzeresabretmek...
  2. Lutfen okuyun melekler..

Lutfen okuyun melekler..

Sevdigim bir arkadasim kaza gecirmis ve su anda hastanede,sizden ricam siz de dualarinizi eksik etmeyin.
  3. kötü makyaj yapan meleklerim okuyun

kötü makyaj yapan meleklerim okuyun

Makyaj yapmak güzel görünmek istemek bakımlı görünmek istemek evet her kadının hakkı ama bu işi de hakkıyla yapmalı. Doğru bildiğimiz her kadının en az bir kere muhakkak aman Allah ım bun hatayı nasıl yapmış ne kadar kötü olmuş dedirten bir hata var. Ne mi? En büyük ve aslında yüzün en önemli makyajı fondotende. Evet Cildi açık tenlidir. Bayan gider koyu renklerde fondotenler kullanır....
  4. Pvc pencere istiyorsanız okuyun meleklerim

Pvc pencere istiyorsanız okuyun meleklerim

Pencere çerçeveleri Pvc Pencereler Ben ahşap panjurlu pencere modellerini çok beğeniyorum. Pvc pencereler bu aralar çok moda. Eğer sizde pebcerenizi değiştirmek istiyorsanız bupvc pencere için önerilere göz atın. PVC pencere modelleri son yıllarda avantajları sayesinde çok tercih edilmektedir. Soğuk kış günlerinde evinizin ısısını dışarıya çıkarmadığı için oldukça ekonomiktir. Temizliği...
  5. Perde seçmeden önce okuyun meleklerim

Perde seçmeden önce okuyun meleklerim

Perde modelleri Perde seçmeden önce Perde seçerken çok araştırma yapmıştım. Ben kendi evimde her odada farklı bir perde modeli kullanmayı tercih ettim. Perde seçmeden önce bilinmesi gerekenleri sizlerle de paylaşıyoruz meleklerim. Doğal renkler mi, yoksa beyaz mı? Perde renginizi beyaz mı yoksa kırık beyaz veya bej tonlarında mı tercih edeceğiniz aslında tamamen kişisel bir tercihtir....

Sayfayı Paylaş