Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

• Konbuyu başlatan ezaf-ul ibad
  • Başlangıç tarihi
E

ezaf-ul ibad

Forum Okuru
Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(
Merhaba arkdaslar,
bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :(

ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati...
ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz tarafindanda bekliyor ) biz aldik sizde almalisiniz gibi seyler...
biz zaten elimizden geleni ve fazlasini yapmaya calisiyoruz bazi kiz taraflari gibi yok herseyi erkek tarafi yapmasi gerek düsüncesinde degiliz...
ilk baslarda bana agir konussada okadar üzülmezdim af ederim gerci simdide af ediyorum ama artik bir an tahamülüm kalmiyor... bir an seytaninda etkisiyle ondan ayrilmak istiyorum..
sevip sevmedigimi bile bilmiyorum artik cok karmasik duygular icerisindeyim..:'(
cok tartisiyor benimle yok söyle dediniz böyle yaptiniz diye..önceleri hep cevabini veriridim ama artik hic tahamülüm gücüm kuvvetim kalmadi sadece susuyorum... sonra anliyor hatasini ve özür diliyor.. ama bunu hep yapiyor öncee sinirlenip agzina geleni sayiyor sonra her defasinda aci cekip benden özür diliyor...
Ben böyle birisi ile hayat sürdürebilirmiyim sizce?? bilmiyorum yaaa :'(
ayirilirsamada ilerde pisman olurmuyum bilmiyorum of ya of bilmiyorum hic birsey bilmiyorum..ne zor birseymis evlenmek yahh :'(...

sanırım siz şuan evlilik arefesi stresi yaşıyorsunuz... ki her nişanlı bu dönemden geçmiştir.. hatasını anlayıp senden özür dilemesi ilişkinizin ileriye gidebileceğini gösteriyor.. evlilik hazırlıklarında maalesef oluyor böyle can acıtıcı tartışmalr, ama evlenince hiç biri kalımıyor merak etme...

Bence açık açık konuş ...Evet tamam evlilik hazırlıklarında bu tür sorunlar olur ama incitmeden kırmadan yapılacaklar anlatılmalıdır.Fakat bence bu tür konuşmaları büyükler yapmalıdır.Bekara karı boşamak kolay derler canım biz burdan bırak ayrıl sabırlı ol deriz tabi senin anlatıklarından yola çıkarak..Bence al karşına ve konuşmaya çalış canım kırgınlıklarını dile getir incitmeden..

Bence açık açık konuş ...Evet tamam evlilik hazırlıklarında bu tür sorunlar olur ama incitmeden kırmadan yapılacaklar anlatılmalıdır.Fakat bence bu tür konuşmaları büyükler yapmalıdır.Bekara karı boşamak kolay derler canım biz burdan bırak ayrıl sabırlı ol deriz tabi senin anlatıklarından yola çıkarak..Bence al karşına ve konuşmaya çalış canım kırgınlıklarını dile getir incitmeden..

öncelikle cok tesekkür ederim yorumlariniz icin!

ya nisanlim aslinda cok ince ve iyi biri ama böyle konularda bi tartisma oldumu kafayi yiyor resmen öfkeyle karsinda benim oldugumu unutum azina geleni sayiyor:'( sonra öfkesi yatisinca pisman olup özür diliyor...
tamam güzel özür dilemesi birdaha yapmicam diyor..2-3 hafta sonra yine aynisi...ben nasil itibar edeyim yaa:'(
belkide daha olgunlasmadigi icindir...??!!

tamam nisanlik sürecinde olur deniliyor bu tür vakalar..ama bende insanim yaa :'( herdefasinda bozuk plak gibi calip calip özürmü dileyek sonra ben yine af edicem yine kircak yine özür af ...kir ...özür ..aff hep böylemi gidecek...evlenince hal olucakmi sanki..:'(

ben hep aileleri katmamaya calisiyorum gecen hafta bizdelerdi taki meselesi oldu aileler takidan girdi baska yere kadar vardir siz söyle yaptiniz biz böyle söyle möyle offff...ben sustum en sonunda dayanamadim konustum..
onlari yatistirmaya calistim nisanlim ailesini savunuyor ama ben öyle yapmiyorum hakli kimse onu savunuyorum! daha dogrusu trafsiz olup ortami yumustamaya calisiyorum..
cok zor ya cok zor ALLAHim herkeze sabir versin..

ilk zamanlar böyle stres yasanıyormus evet ama bugün bir hocam konustu eğer nisanlılık sürecinde anlasamadığınız konu olursa acık acık konusun tatlıya bağlanmazsa hemen ayrılın ruh ikiziniz ve sizi her konuda anlayan anlasan biriyle beraber olursanız daha mutlu olursunuz demistii

bencede açık konuş kimseye kendini ezdirme nası başlarsa öle gider hatasını anlamasını sağla ve aynısını ben sana yapsam ne olurdu die de ekle :) Erkekler bizim gördüğümüzü görmüyolar hatta yaptıklarının farkında bile olmuyolar taki sen gösterene kadar yada kendileri aynı şeyi yaşayana kadar. Nişanlılk döneminde aileler de araya girip resmiyete dökülünce olay eskisi gibi olmuyo sabırlı ol sevginden eminsen sevgi bitmez ama kırgnlık olunca insan soğur biraz iyice düşün

Geri