gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

evlenecek bayanlara gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelinlik modelleri, 2010,2011,2012 ve fiyatları İstanbul, izmir, adana, ankara, mersin, hatay, van, çanakkale... Yahu tüm şehirleri yazamadım idare edin. Her şehirden evlenecek, aslı " melek " olan genç kızlarımız ve kadınlarımız için derlediğimiz gelinhlik modellerini veriyoruz. Belki bağzıları eski gibi görünebilir meleklerim ama. Yinede aralarından " işte bu benim olmalı " diyeceğiniz bir model çıkabilir. Hadi bakalım.:humble:
    GELİNLİK MODELLERİ

2. lebibe

lebibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tarz gelinlik modeli duvak için yazıyorum ilk defa gördüm farklı ve hoşş teşekkürler

evlenecek bayanlara gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünya evine girecek olan bayanlar aradığınız gelinlik modelleri burda

dünya evine girecek olan bayanlar aradığınız gelinlik modelleri burda

dünyadan gelinlikler cok acık olmayan gelinlik modelleri dünya gelinlik modelleri açık olmayan fazla açık
  2. Evlenecek olanlara  2012 Akay Gelinlik Modelleri

Evlenecek olanlara 2012 Akay Gelinlik Modelleri

2012 akay gelinlik modelleri 2012 gelinlik trendleri burada arkadaşlar. 2012 düğün modasından sizler için seçtiğimiz 2012 gelinlik modelleri önerilerimize devam ediyoruz arkadaşlarım. Meleklermekani.com olarak, daha önce sizlere 2012 gelin damat modası öneri ve model konularımızdan 2012 Damat Modası hakkında konulara değindik ve 2012 yılında damat olacak beyler için 2012 damatlık takım elbise...
  3. Evleneceklere 2012 Gelinlik Ayakkabıları

Evleneceklere 2012 Gelinlik Ayakkabıları

gelinlik ayakkabıları 2012 gelinlik ayakkabı modelleri 2012 2012 gelinlik ayakkabıları Son zamanlarda rahatına düşkün gençler spor ayakkabıyla gelinlik giyiyorlar melekler :) Aslında bu en güzel günlerinde eğlenmek , onların da hakkı. Tabi yüksek topuklu ayakkabılarla bunu yapabilmek te maharet istiyor. Ama bence onca saç baş hazırlığının, şıkır şıkır gelinliğin altına giyilen dümdüz...
  4. İşte Evlenecek Meleklerimize La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri...

İşte Evlenecek Meleklerimize La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri...

La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri La Sposa 2013 Gelinlikleri Evlenecek meleklerimiz kışa girmeden düğün hazırlığı içindeyseniz eğer bu gelinlik modellerini görmeden evlenirseniz çook üzülürsünüz...İşte ta meleklere yakışacak bu gelinlikler muhteşem...Gelinliğiniz aylarca konuşulsun istiyorsanız bence bu gelinlikler tam idealdir....La Sposa 2013 Gelinlik Tasarımları muhteşem ötesi.......
  5. Evlenecek gelin adayları için modern gelinlikler

Evlenecek gelin adayları için modern gelinlikler

Düğün sezonunun açıldığı yaz aylarını yaşadığımız şu günler de birçok gelin adayı halen gelinlik modeli seçimin de kararsızlıklar yaşamaktadır. Bunu çok doğal karşılıyorum. Sonuç ta küçüklükten itibaren her genç kız günün birinde mutlu bir yuva kurmak ve hayallerin ki gibi bir gelinlik modelini giymenin arzunu duyar. Her sene farklı gelinlik modelleri ile sezona merhaba diyen gelinlik moda...

Sayfayı Paylaş