gebe
  1. gLhn

gLhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gLhn tarafından paylaşıldı.

Anneler oğullarını ne kadar çok sevdiklerini ve kıskandıklarını yeni yeni anlamaya başladımm Erkek arkadaşımla msn de konuşurken annesi işi olduğunu ve onunda gelmesini söylemiş. Oda gitmek istemeyince tartışmışlar. Bende Uzamasın diye git sonra görüşürüz dedim. Annesi sana kim emir veriyor bi gidelim diyosun bi gitmeyelim diyosun demiş . Ben kadıncağızı düşünüp işinden kalmasın dedim o art niyetli düşünüyor. Daha evlenmeden başladı kaynanalığa Allah sonumuzu hayır etsin...:mosking:

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı..
    slm arkadaşım..
    Erkek arkadaşının annesıyle herhalde daha tanışmamışsın cnm bence senın tanımadığı için bu tepkıyı vermış olabılır Tanıdıktan sonra emınımkı buşekılde düşünmez..
    Hepımız bazen sevdıklerımıze karşı ön yargılı davrana bılıyoruz ..
    Bence sende ön yargılı davranma." evlendıkten sonra belkıde çok iyi anlaşırsın"" bellıİMİ olur ...:yo:

3. gLhn

gLhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm FeaRLeSs..
    evet tanışmadım ama korkmaya başladım :D düşüncelerin için teşk. :)

4. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Tanımadığın insandan korkma aksıne cesur ol
    Onu daha iyi tanımak ve kendını daha iyi anlatmak için yoksa korkularının ardına gizlenırsen onun nasıl bır insan olduğunu hiç bilemzsın nede o senı tanıyamaz biraz cesaret işi cnm ..:thumb:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

tarafımdan yorumsuz tecrübe konuşmuş yukarda onun lafının üstüne konuşmak yakışık almaz:D:D mutluluklar arkadaşım;)

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kaynanalar hep oğullarını kıskanırlar canım bu normal artık

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  8. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    :D Sende evlenme gitsin..:D
    Saka bi yana ..:D erkek Arkadasin annesinin dediklerini sana anlatmasida yanlis..:D
    ALLAH yardimcin olsun.

9. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hep bu kaynnlar zaten:)

10. Shutterbug

Shutterbug Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler oğullarına pek kimseyi yakıştıramazlar kendi annemden biliyorum :D
    Ama bencede seni tanıdığı zaman ve oğulcuğunun sana olan sevgisini gördüğü zaman sorun olacağını sanmıyorum :)

11. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede annesini tanınmadan ön yargılı davranma

12. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    kaynanalar oğullarını paylaşmak istemiyolar o yüzden böyle kıskançlıklar yapıyolar....

13. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    canım kayınvalidelerin çoğu böle tanımadan ön yargıyla davranmamak lazım ama ilk çocuğu senn ki ise yandın :) Benim kaynanam ilk gördüğü andan itibaren beni her türlü azrladı açıkçası ezmeye çalştı küçük gördü hep dedğim bi laf var baştan ne ise öle gider eğer kötü çıkarsa baştan koy arana mesafeyi kazanmaya çalışma olmuyo çünkü ne kadar iyi davransanda giremiyosun gözüne

EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...
  4. Evlenmeye itiraz

Evlenmeye itiraz

EVLENMEYE İTİRAZ Evlenme dosyası hazırlanırken evlenme gününden önceki günün mesai saati bitimine kadar ilgililerce, tarafların evlenmeye ehil olmadıkları veya evlenme manilerinden birinin bulunduğunu ileri sürerek evlenmenin yapılmasına yazılı olarak itiraz edebilirler. Evlenme gününde yapılan itirazlar kabul edilmez. Evlenme manileri dışında bir sebebe dayanarak itiraz dilekçesinde...
  5. evlenme

evlenme

bebeğim nasıl olacak kocam kim olaca ve adı ne çocuklarımın adı ne olacak

Sayfayı Paylaş