evliler odası

slm melislerrr nabersinizzz ilginize coook tesekkür bacular biliyom haksiz duruma düstügümü ama bende böyleyim ve o bunu cok ii biliyo

bilmiyorum ne yaparim nasil yaparim bugün oldu hala konusmuyoruz ne o konusuyor ne ben bendeki iinat o bicim zaten o gelmedii sürece ben gitmem cünkü onun kendini aklamasi gerek yanlis anladigimi aciklamasi gerek ama hic birsey yapmiyor iki gündür unuttum bahanesiyle yüzügünü bile takmiyo masanin üzerinde duruyo öylece

ben bu defa nedense cok takmadim her defasinda biraz daha kötü olurdum ne bilim uykum bilem gelmezdi ama bu defa pek takmiyom cok sogudum ondan galiba ben onu gercekten cok seviyorum onunda beni sevdigini hemde cok sevdigini sanirdim ama yaniliyom galiba benden bu kadar uzak durduguna görreee

yatagin bi kösesinde ben bi kösesinde o yatiyoruz ama diger kavgalarimizda ne olursa olsun bana sarilmadan uyumazdi hani en azindan ayagi benim ayagima degmeden amaaaaaa.........................
inşallah herşey yoluna girer.
ama ilk adımı o atsın
kendini aklasın
aklayabilirse

Günaydın melekler günaydın ... :D

addeibg5ka0-2986.jpg

hayirli cuumalar ve günaaaaaaayyyyyydiiiiiinnn meleklerim evlilerim
nasilsiniz ben :24: bi sekilde devam ediyom hayata iste aksam konusmaya calisti biraz yanlis anladin su bu ama hala ne konustuklarini dimedi ve ben meraktan ölcem yani cok kizmismis ben öyle bisey düsündügüm icun nasil böyle bisey düsünebilirmisim falan filan bende ara verelim dedim yok dedi israr ettim ben gitmek istiyom dedim iice bi düsün kararini ver ozaman dediiiiii

yani su anda bi karar vermem gerekiyooooo ama bilmiyom hic bisey düsünecek halim yok sabaha kadar sarildi bana simsiki birakmadi hic ama o düsünceyi kafamdan atamiyorum bi türlü aldatilmaktan cok korkuyorum yapmam ben öyle bsey imkansiz diyo ama beni hala ikna edemedi ve kendi trip yapiyo bide yawwww öfff ne yapmam gerek kizlar bi akil verin bana

nasilsiniz ben :24: bi sekilde devam ediyom hayata iste aksam konusmaya calisti biraz yanlis anladin su bu ama hala ne konustuklarini dimedi ve ben meraktan ölcem yani cok kizmismis ben öyle bisey düsündügüm icun nasil böyle bisey düsünebilirmisim falan filan bende ara verelim dedim yok dedi israr ettim ben gitmek istiyom dedim iice bi düsün kararini ver ozaman dediiiiii

yani su anda bi karar vermem gerekiyooooo ama bilmiyom hic bisey düsünecek halim yok sabaha kadar sarildi bana simsiki birakmadi hic ama o düsünceyi kafamdan atamiyorum bi türlü aldatilmaktan cok korkuyorum yapmam ben öyle bsey imkansiz diyo ama beni hala ikna edemedi ve kendi trip yapiyo bide yawwww öfff ne yapmam gerek kizlar bi akil verin bana
Canim niye aldatilacaksin ki,aldatilmazsin,acele etme iyice dusun tasin,bir defada karar verme.Biraz zamana birak bakalim ne olacak,bir suphe uzerine bu kadar yakip yikma,birsey varsa zaten cikar kokusu,varsa kardesi vs onlarin agzini ara,sende yaninda git bir yere giderken,fakat kestirip atma hemen,esin sanirim Almanyada yetismis degil mi.,ehh orada yetisenlerin anlayisi biraz daha farkli oluyor,yani biraz kultur farki oluyor.Nasil oluyorsa oluyor,ben de cogu arkadasimla bazen fikir catismasi yasiyorum,biraz daha ozgurluklerine duskunler,evlide olsalar ozgur olmak istiyorlar. Bunlari cikar kafandan biraz rahatla,yoktur birsey,sadece sana alisik olmadigin icin ters geliyor olabilir.

güzelim ben bu yazını yeni gördüm şimdi ama bana sorarsan önce bi iyice ,düşün peki bir hatasını öğrendin gerçekten ipleri koparmaya hazırmısın.eğer ayrılamassan tamamen çok zor bir şey bilipte herşeyi unutmaya çalışmak unutulmuyor.ben yaşadım çünkü hiç bilmemek daha iyiymiş,ondan sonra hiç güvenin kalmıyor artık eşine insanın ya tamamen bitireceksin herşeyi yada kafana bu kadar takmayacaksın herşeyi meleğim karar senin.alah yardımcın olsun hayırlısı için sana canım

selam kızlar nasılsınız
ben biraz hayırsız çıktım dimi ihmal ettim sizi
neyse artık daha sık girerim inşallah
daha öncede dediğim gibi 13 yıllık evliyim ve çok mutluyum hala kocama aşığım
abartmıyorum laf olsun diyede demiyorum
hatta evlendiğimde aşık değildim şimdi aşığımbunun sebebi hem küçük olmamız hemde görücü usulü olduğu halde çokta çekingen olmamızdı
kocam bide askere gitti ben tamamen bağlandım
ama onunda bana aşık olduğunu düşünüyorum
çenem düştü dimi
pardon:asskim:

selam kızlar nasılsınız
ben biraz hayırsız çıktım dimi ihmal ettim sizi
neyse artık daha sık girerim inşallah
daha öncede dediğim gibi 13 yıllık evliyim ve çok mutluyum hala kocama aşığım
abartmıyorum laf olsun diyede demiyorum
hatta evlendiğimde aşık değildim şimdi aşığımbunun sebebi hem küçük olmamız hemde görücü usulü olduğu halde çokta çekingen olmamızdı
kocam bide askere gitti ben tamamen bağlandım
ama onunda bana aşık olduğunu düşünüyorum
çenem düştü dimi
pardon:asskim:
Allah mutluluğunu daim etsin Lamiya'cığım.:)
Sevgi evlilikte bitmemeli
Katlanarak büyümeli
Madem ilanı aşk ettin sen
Ben de edeyim bari:D
Kocacığım seni çoook seviyorummm:)

günaydın melekler
nasılsınız bakalım bugün çok şükür ben yine çok enerjik uyandım akşama misafirim var kız kardeşim gelicek yanii o çok tatlı yeğenim gelicek teyzelik çok güzel bişey çok tatlı
bazen merak ediyorum benim olmadığı içinmi bu kadar seviyorum yoksa teyzelik böyle güzelmi diyeeee

neyse
pelincim ilanı aşkını gördüm allah seninde mutluluğunu bozmasın allah onları başımızdan eksik etmesin anladığıma göre senin oğlun var
ben tamamen kocamın yakasındayım galiba
zavalı adam
sizleri öpüyorum evli hanımlar:surukle:

Geri