evliler odası

25992037.png

günaydın melekler
nasılsınız bakalım bugün çok şükür ben yine çok enerjik uyandım akşama misafirim var kız kardeşim gelicek yanii o çok tatlı yeğenim gelicek teyzelik çok güzel bişey çok tatlı
bazen merak ediyorum benim olmadığı içinmi bu kadar seviyorum yoksa teyzelik böyle güzelmi diyeeee

neyse
pelincim ilanı aşkını gördüm allah seninde mutluluğunu bozmasın allah onları başımızdan eksik etmesin anladığıma göre senin oğlun var
ben tamamen kocamın yakasındayım galiba
zavalı adam
sizleri öpüyorum evli hanımlar:surukle:
canım benim teyzelik okadar guzelki k4ndi ewladın olsun olmasın hiç önemli değil bu konuda teyzelik annelik zaten inan bana kendi ewladınıda aynı sewiorsun yada bana ole gelior ben yiğenlerimi kızlarım gibi, sewiorum rabbim sanada nasip etsin inşallah kuzum ililililii:kiss:

canım benim teyzelik okadar guzelki k4ndi ewladın olsun olmasın hiç önemli değil bu konuda teyzelik annelik zaten inan bana kendi ewladınıda aynı sewiorsun yada bana ole gelior ben yiğenlerimi kızlarım gibi, sewiorum rabbim sanada nasip etsin inşallah kuzum ililililii:kiss:
ne biliyim ben benim yok diye öyle geliyor sandım
ama müthiş güzel gerçekten kendi evladımıda ancak bu kadar sevebilirim heralde oda bize çok yakın hele eşime bi görsen leptoptaki resmini bile öpüyo
bana dudaklarını uzata uzata ben eniştemi çok seviyorum diyo
bana ettiğin güzel dileklerin için teşekkür ederim
rabbim inşallah kabul eder

Geri