evliler odası

slm tüm evli bayanlar daha önce buraya yazmadım galiba ben bir evli olarak bende 4.5 yıl oldu çabucak gaçiyor yıllar evlilik güzel yaww ama birde koca:dancing: olsa yanımızda demi pelin :26:

Son düzenleme:
pelinim soru sormuşsun cicim ayı varmı diye bence evet var ama benimki daha değişik oldu herkez gibi ilk yıllarda yaşamadım ben eşimle okadarda başbaşa değildik çünkü bide yaşın ufaklığı tabi bide askerlik biz şimdi cicim ayı değil yılları yaşıyoruz çok şükür
yeni evliyken eşime ''cicim ayı keçince böyle olmazsın '' gibi bişey söylemiştim oda bana ''sana söz veriyorum bizim cicim ayımız hiç bitmiycek demişti valla ne yalan söyliyim sözünüde tuttu...

:18:ahh ahh evlilik eşittir ev hanımlığı bahar temziliğine başladım ve ellerim ilk günden açıldıı çamaşır suyundan yaa

:18:ahh ahh evlilik eşittir ev hanımlığı bahar temziliğine başladım ve ellerim ilk günden açıldıı çamaşır suyundan yaa
cicim ayının sürekli olması dileğiyle canım....
çamaşır suyuna benim alerjim varmış,yırttım valla:D
epeydir alerjiyle uğraşıyordum...tam bir hanım olcam bu gidişle...çok dikkatli olmam gerekiyor..kedi tüyü,ki beslemediğim halde alerjim varmış.
ev akarları,küf mantarları ağaç polenleri...velhasıl ev temizliğini başkasına yaptırmak zorundayım...
buna da şükür ...

meraba meleklerin evli olanları ne güel böyle bi köşenin olması....ben de 3 senelik evliyim.Bu üç senede neler neler yaşandı baen acı baen de tatlı ama aşkla sevgiyle yaşandı benim için en önemli şey de bu aşk...tek başına karın doyurur be melekler.eşimi öledim bi kaç gündür ayrıyı iş nedeniyle antalyaya gitmek orunda kaldı onu şimdiden öledim.

merhaba melekler nasılsınız bakalım bende evleneli 3 yıl oldu ama dun evlendim netezz gecti gunler anlamadım allahım huzurlu mutlu evliligimizin surmesini nasip etsin

meraba meleklerin evli olanları ne güel böyle bi köşenin olması....ben de 3 senelik evliyim.Bu üç senede neler neler yaşandı baen acı baen de tatlı ama aşkla sevgiyle yaşandı benim için en önemli şey de bu aşk...tek başına karın doyurur be melekler.eşimi öledim bi kaç gündür ayrıyı iş nedeniyle antalyaya gitmek orunda kaldı onu şimdiden öledim.
hoşgeldin aramıza...aşk bazen tek başına karın doyurur :fırtına:yaşasın aşk

Geri