gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim...

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

canım arkadaşım evlilik yıl dönümüz kutlu olsun...eşinle oğlunla nice mutlu yıllara huzurlu,sağlıklı , mutlu günleriniz olsun hep canım...

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    edalım bundan öncesini sil hayatından bundan sonrada inşallah hep bereber ve mutlu günler geçirirsiniz allahım size bol bol muhabbet ve aşk versin hergün bir öncekinden fazla olsun inşallah ve yeni bir bebekle renklensin hayatınız herşeyin en güzelini hakediyosun ömrünce mutlu ol canım :)

evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖZZLEMM   evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

ÖZZLEMM evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

her gününüz birbirinizi sevip, sayarak sevgi dolu geçsin aşk dolu nice senelere Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen...
  2. Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Bugün Muharrem ayının birinci günü melekler yani hicri olarak yeni bir yıla girdik...Tüm Müslüman aleminin Hicri yılı kutlu olsun... Ya Rabbi, bu yeni senede beni mağfiret-i ilahine, rıza-i ilahine ve hidayet-i ilahine mazhar eyle. Yeni açılan amel defterime rıza-i ilahine muvafık amel ile doldurmayı bana nasip eyle. Beni gadab-ı ilahine duçar edecek amellerden muhafaza buyur." Bu...
  3. Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

citos çeşitleri Çok sevdiğim ve değer verdiğim canım dostum Çitosun evlilik yıldönümünü kutluyor eşiyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.:) Elleriniz,kalpleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın can dostlarım. En kısa zamanda yuvanızı dahada şenlendirecek bir bebeğin katılmasını tüm kalbimle diliyorum Nice yıllara olsun Çitos ve Doritos:)
  4. 2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar...
  5. Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Sayfayı Paylaş