gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

bunlar özel günlerim...

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

14 aralık oğlumun canımın doğum günü, 20 haziran evlilik yıl dönümüz, 28 haziran doğum günüm arkadaşlarım...

bunlar özel günlerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde masaya bunları koyun ;)

Sevgililer gününde masaya bunları koyun ;)

Melişlerim sevgililer gününü evde geçirecek ve müthiş bir yemek hazırlamayı düşünerek süpriz yapmak istiyorsunuz çok güzel! işte küçük bir fikirde ben vereyim sizlere masanızda bulunması gereken kırmızı gül ve çiçekler burada kızlar :tik: Tabii kocanız/sevgiliniz getirirse daha bir güzel olur :tik:
  2. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...
  3. Özel Günlere Abiyeler

Özel Günlere Abiyeler

gece elbiseleri, modelleri, nerede satılır, fiyatı, gece elbise modelleri burada hanımlar Loucinda markasının birbirinden güzel gece elbiselerini paylaşıyorum..Fiyatları 150-450 arasında değişen bu elbiseleri bulmanızda üstelik çok kolay..
  4. Özel gün mesajları

Özel gün mesajları

özel gün mesajları özel gün mesajları, msj, sms, 2011 yılının en güzel özel gün mesajları burada arkadaşlar. Özel günlerinizde, özeliniz olan kişiye unutulmayacak bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde size en güzel özel gün mesajlarından örnekler sunuyoruz Melek'ler:) Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun...
  5. özel günlere özel çikolata sepeti

özel günlere özel çikolata sepeti

Herkese merhaba, özel günlerde sevdiklerinizşe göndermek için deneyebileceğiniz çikolata sepeti hediyelerini inceletin lütfen

Sayfayı Paylaş