gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir? Bu konuda öneri ve bilgi istiyorum sizlerden.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evLiLik NediR?

evLiLik NediR?

Evlilik bir sanattır; ailemizdeki mutluluğumuzu sürdürebilmemizde sanatımızı nasıl icra etiğimizle yakından ilişkilidir. Hangi dallarda mı sanatımızı göstermemiz gerekli, gelin kısaca göz gezdirelim. Evlilik, güzel ve etkili konuşma sanatıdır. evliliklerde Güzel görebilme ve güzel düşünebilme becerisidir. Karşınızdakini anlayabilme (empati) ve kendinizi anlatabilme yeteneğidir....
  2. Evlilik Nedir???

Evlilik Nedir???

Evlilik nedir???Evet.düşünün....zannediyorum çok az kişi düşünmüştür anlamını daha önceden.daha doğrusu düşünmek akıllara gelmemiştir.Kağıt üzerinde,resmi olarak karı-koca olma durumu mu?yoksa iki kalbin aynı duyguları paylaşıp,güçlü bir bağ ile birbirine bağlanması mı?pek çok farklı yorum var bu konuda.Ama en çok ilgimi çeken bir yorumu,sizlerle paylaşmak istedim: *Siz birliktelik için...
  3. Evlilik nedir ??

Evlilik nedir ??

Evlilik nedir??? Soru iki kelimeden oluşsada bir çok cevabı bulunmakta.. İşte evlilik nedir sorusuna çok güzel cevaplar... Evlilik bir sanattır; ailemizdeki mutluluğumuzu sürdürebilmemizde sanatımızı nasıl icra etiğimizle yakından ilişkilidir. Hangi dallarda mı sanatımızı göstermemiz gerekli, gelin kısaca göz gezdirelim. Evlilik, güzel ve etkili konuşma sanatıdır. Güzel görebilme ve güzel...
  4. ışık yılı ne ölçüsüdür

ışık yılı ne ölçüsüdür

ışık yılı ne ölçüsüdür? Merhaba millet ışık yılı ne ölçüsüdür bu konuda kesinlikle acilen cevap bekliyorum :S
  5. Dinimize göre yas tutmanın ölçüsü nedir?

Dinimize göre yas tutmanın ölçüsü nedir?

İslamiyet kötüleme ve yas tutma dini değildir. Yas tutmanın caiz olduğunu gösteren hiçbir âyet ve hadis yoktur. Aksine yasaklandığı bildirildi. 10 Muharremde kendilerine eziyet etmek haramdır. Yas tutmanın müslümanlıkla hiç ilgisi yoktur. Dinimizde, yas tutmak günah olduğundan, vefat eden veya şehit olan mübarek zatların hiç biri için matem tutmak caiz olmaz. Ölü için sessiz ağlamak caizdir....

Sayfayı Paylaş