gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Ex Libris

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

EX LIBRIS (Ex libris) : Bir kitabın başlık sayfasında yer alan ve sahibinin kim olduğunu gösteren özel simge ya da damga

Ex Libris konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Yalnızım tekten yalnızım Suç benim seni gönlüme yazmışım Dargınlarda ben,başrollerde sen Yağmursuz yarınlarda ıslanmışım Yüzüne bile bakmam Bana dönme sakın Elini bile tutmam Geri gelme sakın Ex aşkım bana neler ettin Bu ömrü bana zehir ettin
  2. Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

OĞUZ'A BANT! Aslında Demek Böyle Parmağındaki Oğuz Yazısını Bantlatarak yani bantlayarak bana kalırsa daha fazla dikkat çekmiş. :) DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın,...
  3. Ex Aşkıma neler Oluyor Yardmmm!!!

Ex Aşkıma neler Oluyor Yardmmm!!!

Gerçekten yardıma ittiyacım Var. Benim Geçen sene Çıktığım Bir Çocuk Var Aynı sınıftayız lise 3. sınıftayken yani. Bu Benden Ayrıldı ben Çok seviyordum ama eski sevgilim bizi rahat bırakmıyordu. Bir günde beni kankamla görmüş ve oda benim istemedim kızların yanında diye hiç gitmedim. Neden beni kıskanmasımı yanına gitmemem mi bilmiyorum Ama ayrıldık. Ayrılırkende Kavga ettik. Ona Çok...
  4. Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile olan birliktelikleri ile magazin basınına konu olan işadamlarından Sadettin Saran evleniyor. Sadettin Saran Kiminle Evleniyor ve düğünle ilgili ayrıntılar için konunun detayları şöyle.. Fenerbahçe Eski Futbol Şube Sorumlusu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı...
  5. VİTRA Rim- ex Kanalsız Klozet Banyolarınızda!

VİTRA Rim- ex Kanalsız Klozet Banyolarınızda!

VİTRA Rim- ex Kanalsız Klozet Banyo Dekorasyonlarında Vitra Rim- ex Kanalsız Klozet 2014 Banyo dekorasyonlarında çoğu aile klozet bulundurur. Ama uzun yıllardır yeniliğe pek önem verilmeyen bu klozet devrimini 2014 yılında VİTRA yepyeni Rim- ex kanalsız klozet tasarımı ile aşmıştır. Birçok kişinin estetikselliğinin yanı sıra % 95 hijyen ilkesini de göz önüne alarak tasarladığı bu klozet...

Sayfayı Paylaş