gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Exception Processing Message c0000139 Parameters diye bi hata alıyorum arkadaşlarım. Bilgisayarıma bir tane oyun yükleyeyim dedim sonra bu hatayı veriyor işletim sistemim xp bana yardımcı olur musunuz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu hatanın çözümü için forumumuzun teknik destek bölümünde ki BU KONUYU tıklayabilirsiniz..:)

Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hesaplama Hatası

Hesaplama Hatası

Dünyanin en komik kazasi: Bir duvarci ustasinin santiyede yazdigi mektup: Sayin santiye sefim; Is kazasi tutanagina planlama hatasi diye yazmistim. Bunu yeterli görmeyerek ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen asagida anlattigim gibi olmustur: Bildiginiz gibi ben bir duvar ustasiyim. Insaatin altinci katindaki isimi bitirdigim zaman biraz tugla...
  2. Exception Clauses

Exception Clauses

EXCEPTION CLAUSE 1. But (that) Resmi (= formal) nitelik taşıyan anlatımlarda kullanılır. KULLANIM but that + tümce [1] but for me/him/.. to + yüklem [2] ÇEVİRİSİ dışında, haricinde Nothing would stop them but that the President (should) make a speech. [1] Nothing would stop them but for the...
  3. Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

" Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır diye bir hata çıktı " diye bir yazı geldi msn deki arkadaşımdan. Sizler için araştırarak Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır sorununu çözdüm. Yani en azından arkadaşımınkini çözdüm. ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE MELEKLERİM c:\windows\ klasörü altında "regedit" uygulaması var...
  4. Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim

Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim

Kızlar selam RUN32 could not load ssl libary diye bi pencere çıkıyor ve bu hatayı alıyorum. Bu hatayı format atmadan nasıl düzenlerim bununla ilgili bir bilginiz var mı ?=
  5. Exception Processing Message c0000139 Parameters Hatası ve Çözüm Yolu

Exception Processing Message c0000139 Parameters Hatası ve Çözüm Yolu

Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası nedir nasıl çözülür çözüm yolu ile ilgili bilgiler burada melekler Msn hata kodlarıdan başka bir de oyun yüklediğimizde karşımıza çıkabilecek hata kodları var melekler :) Bunlardan biri Exception Processing Message c0000139 Parameters hatasıdır. Bu hatanın çözümü ise oldukça kolay ; Başlat/Çalıştır komut satırına regedit yazarak...

Sayfayı Paylaş