gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Extra jel kullanımı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

extra jel forum extra jel kullananlar kullanımı ekstra Extra jel ile kilo verme konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri sizler için sunuyorum.Extra jel nedir nasıl kullanılır ne işe yarar hepsinin cevapları ve çok daha fazlası için sizler için sunduğum aşağıdaki bilgileri inceleyiniz EXTRA JELin içeriğinde guarana, buğday proteini, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve deniz yosunu bulunuyor.
    Bu maddelerden iki tanesinin özellikleri ise;

Guarana: EXTRA JEL Zayıflama jeli en etkili maddesi. Guarana bitkisinin özelliği kafein içeren bir bitki olması. Ağızdan alınan kafein selülite sebep olurken dışarıdan uygulanan kafein vücutta incelme sağlıyor. guarana bitkisinin bu şaşırtıcı fonksiyonu EXTRA JEL'in ana maddesi.

Buğday proteini (Hydrolyzed Wheat Protein): Buğday hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Buğday ve ürünlerini yemekten çok cilde olan faydasının daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Buğdayın yapısal zenginliği ciltte sıkılaşma sağlıyor.

zayıflama jeli exstra jel'in etkisi

* Bölgesel incelme sağlanmaya,

* Cildin altında var olan selülitlerin giderilmeye,

* Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmaya,

* Cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünde azalmaya,

* Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırmaya,

* Cilt yüzeyinin düzleşmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna,

* Ciltte ferahlık ve canlılık hissinin sağlanmasına, yardımcı olur.

Ürün hakkında daha fazla detay sahibi olmak istiyorsanız ürünün web adresini buradan ziyaret ederek gereken bilgileri edinebilir ürünü sipariş verebilirsiniz

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekürler xtra gel kullanımı ile ilgili çok faydalı bilgiler vermişsin . en yakın zamanda bende kullanmak istiyorum extra jel

4. okyanus35

okyanus35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 8 Haziran 2011
Extra jel kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akrilik Jel Kullanımı (Gemi maketleri)

Akrilik Jel Kullanımı (Gemi maketleri)

maket gemi nasıl yapılır gemi maketleri nasıl yapılır maketi maketi yapımı maketler ve yapılışları Gemi modelleri ve dioramalar için su modeli yapmanın bir çok yolu olmakla birlikte belki de en basiti Akrilik Jel Medium kullanımıdır. Suda çözülebilen bu jel mayonez kıvamındadır ve kuruduktan sonra parlak şeffaf bir görünüm alır. Bu uygulamada ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeler bir su...
  2. Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Çok değil arar o beni arada bir O benim hayatımın tuzu biberi Özledim iyi şeyler düşün dedi Gözlerim bir onun yolunu bekledi Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Onun aşkı bana...
  3. Biber Jeli Kullanan Meleklerr

Biber Jeli Kullanan Meleklerr

biber jeli kullanımı fiyatı nasıl kullanılır neye yarar biber jeliyle zayıflama hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekler geçen haftalarda yeni bir şey duydum hatta satın aldım bi arkadaştann biber jeli diye bir zayıflama ürünü bir defa kullandım çok yaktıı kullanmayada vaktim olmadı doğrusuu arkadaşın dediğine göre baya işe yarıyormuş yağlı bölgeye sürünce orayı yakıyor ve...
  4. Evde Duş Jeli Yapımı

Evde Duş Jeli Yapımı

Bu konu; Evde Duş Jeli Yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herşeyin doğalı ve ev yapımı son yıllarda hayli revaçta. İnsanlar elden geldiğince doğal yaşayabilmenin yollarını arıyorlar. Yoğurttan peynire evde yapılmaya çalışılırken cilt bakımı ürünleri ve makyaj malzemelerinin de evde yapılmazı mümkün. Şimdi vereceğimiz tarifle de evde duş jelinizi kendiniz...
  5. vajina temizleme jeli kullananlar

vajina temizleme jeli kullananlar

selam hanımlar aranızda vajina temizleme jeli kullanan varmı bir arkadaşım bana zararlı olduğunu söyledi hassas bir bölge olduğu için açıkcası biraz tereddüt ediyorum faydası olduğunu söyleyenlerde var aranızda temizleme jelini kullanan varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim kullananlar nasıl memnun kaldınızmı memnun kalmayanlar ne açıdan memnun kalmadınız herhangi bir yan etkisi oluyormu

Sayfayı Paylaş