gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Deracine ile 12 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun

Konu, 'Selulit çözümleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

deracine deracine ürünleri selülit serumu kullananlar kullananlar selülit kremi yorumları Deracine Selülit Kremi içerdiği yüzde 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile var olan selülit görünümünü ortadan kaldırarak dolaşımı düzenliyor, fazla suyu ve ödemi selülitli bölgeden atarak cildin elastikiyetini artırıyor. “Deracine Selülit Kremi” başlangıç aşamasındaki selülitlere karşı etkili olurken Türkiye’de bir ilk olan yoğunlaştırılmış “Deracine Selülit Serumu” da ileri seviyedeki problemlere çözüm sunuyor. 12 hafta boyunca Deracine ile yapılan klinik testlerin sonucunda katılımcıların yüzde 100’ünde cilt sıkılaşması, yüzde 90’ında selülit görünümünde azalma ve yüzde 70’inde bacak çapında incelme gerçekleştiği kanıtlanmış bulunuyor. [​IMG]
    Deracine ile kırışıklıklara da son!
    B’IOTA Laboratuvarları’nda yapılan klinik araştırmalarda geliştirilen yüzde 100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi, kırışıklık sorununa çözüm sağlıyor. COMPLEX D19, kırışıklıkların oluşmasına sebep olan çevresel ve kronolojik yaşlanmaya karşı çift yönlü etki göstererek cildi içerden onarırken, aynı zamanda dışardan da koruyor. Erken ve derin kırışıklıklar için özel olarak tasarlanan Deracine kırışıklık serisinde; nemlendirici kremlerden sarkma ve gevşemeleri önleyen konsantre serumlara, gece bakım jelinden göz kremine kadar bir çok ürün bulunuyor. Dört hafta boyunca yapılan klinik testler sonucunda yüzdeki kırışıklıklarda yüzde 100 iyileşme, kırışık derinliğinde yüzde 58 azalma ve cilt yüzeyinde yüzde 21’e varan düzelme kaydedildiği biliniyor.
    Deracine Anti-aging İçerikli Temizleme Serisi
    Türkiye’de ilk defa cilt temizlerken, aynı zamanda kırışıklık karşıtı bakım da yapan temizleme serisi Deracine’de. Temizleme jeli, temizleme sütü ve tonikten oluşan Deracine Cilt Temizleme Serisi, gözenekleri sıkılaştırıp canlandırırken, cildi ölü hücreler ve yağlardan arındırmayı sağlıyor. Gece ve gündüz kullanımına uygun olarak üretilen Deracine temizleme ürünleri sayesinde kırışıklıkları önceden engellemek daha da kolaylaşıyor.

Tamamen doğadan, etkisi kanıtlı…
    Tamamıyla bitkilerden oluşan doğal içeriğe sahip DERACINE ürünlerinin Ar-Ge süreci sonrasında 12 hafta süren klinik testleri, Almanya’nın botanik dermatoloji konusunda en köklü enstitüsü Dermatest tarafından gerçekleştiriliyor.

Dermatest Enstitüsü Genel Müdürü Dr. Gerrit Schlippe, Deracine ürünleri için “Gerçekleştirdiğimiz klinik testler ile Deracine’in etkili sonuçlar verdiğini gördük. Özellikle selülit ürünlerinin etkinlik testleri sonucunda katılımcıların yüzde 100’ünde cilt sıkılaşması, yüzde 90’ında selülit görünümünde azalma ve yüzde 70’inde bacak çapında incelme görüldü” diyor.

DERACINE cilt bakım ürünleri, Türkiye çapında eczanelerde tüketicilere sunuluyor. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi, 0800 261 33 46 numaralı telefondan ve Deracine sitesinden alınabiliyor.

Deracine Selülit Kremi 200 ml 45 YTL.
    Deracine Selülit Serumu 15x10 ml 59 YTL.

2. asyaara

asyaara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deracine
    selam. aranızda deracine kullanan varmı ben yeni kullanmaya başladım yaklaşık 10 gün oluyor ve hemen etkisini göstermeye başladı. özellikle selüliti önlemenin yanı sıra bacak çapında incelmede sağlıyor. herkese tavsiye ederim.şuan kampanyası var bu arada selülit kremlerinde ikincici bedava serumlarda ise ikincisi %50 indirimli yararlanmak için güzel fırsat

3. kırmızılale

kırmızılale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hani yukarıda Deracine'i tanıtırken "12 hafta boyunca Deracine ile yapılan klinik testlerin sonucunda katılımcıların yüzde 100’ünde cilt sıkılaşması, yüzde 90’ında selülit görünümünde azalma ve yüzde 70’inde bacak çapında incelme gerçekleştiği kanıtlanmış bulunuyor.Deracine ile 12 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun" diyor ya inanırmısınız ben bu sonuçları daha 1 ay olmadan aldım.Hem krem hem serum kullandım.İnceldim,sıkılşatım ve selülitlerimden kurtuldum.Israrla tavsiye ederim....

Son düzenleme: 1 Eylül 2009
  4. şekercik

şekercik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir Deracine kullanıcısı olarak bende çok memnunumçünkü ilerlemiş olan selülitlerime rağmen almış olduğum sonuçlar mükemmel.1 ay gibi bir zamandır kullanıyorum ve kullandığım süre içeisnde gerçekten hem cildimde sıkılaşmalar meydana geldi hemde selülit görünümde azalmalar.ayrıca fiyatlarının uygunluğu ve kampanyalar kaçırılmayacak birer fırsat.

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler

6. NALOŞ

NALOŞ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ,deracine selülit serumu kullanmaya başladım yaklaşık 1 ay oluyor her akşam -sabah uygulama yapıyorum şu anki görüntüden çok memnunum 1.haftada etkisini göstermeye başladı herkese tavsiye ediyorum.

7. ESLOŞ

ESLOŞ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar ben yaklasık 3 aydır deracine kullanımı yapıyorum ben serum formunu tercih ettim ve sonuclarından cok menun kaldım goruntude duzelme ve sıkılasma var.yaz yaklasıyor selulıt sorunu olan bayanlara tavsıye ederım

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

deracine

selam arkadaşlar ben 4 haftadır deracine kullanıyorum. Ama anlatıldığı gibi bir fayda görmedim. Çok kilolu değilim ama basen bölgemde selülit var ve birinci kür bitti değil selülit incelme bile yok bende etki etmedi.İkinci kutuyu da kullanıcam eğer az da olsa bir değişiklik olmassa bırakıcam. Selülitlerim olduğu gibi duruyor. Bu ürünü uzun araştırmalar sonucu aldım. Sanırım bnm selülitlere hiç bişey fayda etmiyor. Mesela bioxcini kullanıyorum çok memnunum (saç dökülmelerine karşı) Lütfen bana etki edecek bir ürün yapın:(

9. LAemily

LAemily Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hmmm sdc bu kremi kullanmak yetmio olabilir spor yapip bolbol su ic ve biberiye cayi ic gunde 3-4 defa belki o zmn ise yarar

10. şekercikkk

şekercikkk Forum Okuru

Deracine

Deracine selülit ürünlerini çıktığı günden itibaren kullanıyorum ve gerçekten sonuçları mükemmel.Cildimdeki portakal kabuğu görünümü tamamen ortadan kalkarken,daha pürüssüz bir göürünüme sahip oldu.Çevremdeki herkese Deracine'yi yevsiye ediyorum.

11. canan.kutlu

canan.kutlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eczaneye gittiğimde önerdiler ama fiyatı pahalıydı..şu sitede en uygun fiyata buldum

www.farmasaglik.com/Deracine,LA_704-3.html

.. şimdi ikinci kutusuna geçtim etkisini gösterdi çok güzel bir ürün gerçekten

12. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    kafam karıştı memnun olmayanlarda olunca :(

Deracine ile 12 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 günde selülitten kurtulun

7 günde selülitten kurtulun

Kadınlarımızın başbelası haline gelmiş bir sorun! :) Prof. Dr. Ahmet Maranki Selülit giderici masaj yağı önerdi. Ahmet Maranki bu yağ karışımı ile selülitli bölgeler 7 gün masaj yapıldığında selülitleri giderdiğini söyledi. Selülit için masaj yağı: • Biberiye yağı • Kekik yağı • badem yağı • buğday yağı Uygulama: Eşit miktarda Biberiye ve kekik yağını ve bu yağların yakıcı etkisini...
  2. Kahve Masajı İle Selülitten Kurtulun.

Kahve Masajı İle Selülitten Kurtulun.

kahve masajı selülite kahve masajı selülite selülit için masaji Her bayanın kabusu selülitlerdir.zayıf ve ya kilolu hiç fark etmeden her kadında görülebiliyor. Eğer sizin de göbek ve basen bölgenizde selülit varsa kahve masajı ile kendiniz uygulayarak kurtulabilirsiniz. Kahvenin içindeki kafeinin uyarıcı etkisi, hücre yenilenmesi ve cildin genç görünmesini sağlar. Kafein cilde canlılık katar....
  3. Selülitten 10 dakikada kurtulun

Selülitten 10 dakikada kurtulun

selülit subsicion selülit resimleri selülitten kurtulanlar Biz kadınların korkulu rüyası olan selülitlerden kurtulmak artık çok kolay. Subsicion adlı yöntem ile sadece 10 dakikada selülitten kurtuluyormuzsunuz.Ben bunu duyunca dedim ki bizim kızlar şimdi pür dikkat bu konuyu okur:DÇünkü hemen hemen hepimizde bu sorun ciddi birşekilde mevcut.Mevcut olmayanlarda bile psikolojikmen mevcut:DEminim...
  4. Deracine selülit serumu

Deracine selülit serumu

deracine selülit serumu deracine selülit serumu yorumları Selülit serumu deracine hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum deracine nedir ve nasıl kullanılır işte cevapları Selülit Serum %100 bitkisel ekstreye sahip yoğunlaştırılmış formül. Deracine Selülit Serumu içerdiği % 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile, İleri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir Yeni selülit...
  5. Çağla Şikel selülitlerinden nasıl kurtuldu?

Çağla Şikel selülitlerinden nasıl kurtuldu?

çağla şikel formunu nasıl koruyor çağla şikel selülit selülitten kurtuldum şikelin selülit formülü selülitlerden kurtuldum Çağla Şikel'den selülitler için kendininde kullanıp selülitlerinden kurtulduğu sihirli bitkisel karışımı sizler için sunuyorum Yeni anne olan Çağla Şikel, selülitsiz bacaklarını kendi hazırladığı, kekik ve biberiyeden oluşan bir karışıma borçlu. Şikel, 10 damla biberiye,...

Sayfayı Paylaş