gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ey allahım

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

ey ey yavrularım dinle [​IMG][​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ey allahım
    emeğine sağlık canım yer gök duayla...

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ey allahım

ellerine emeğine sağlık

ey allahım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Pişmanlık Var Yüreğimde Çarem Sensin HEr Tövbemde Mahşer Günü Cehennemde ( Son 2 Satırı 2 Kez ) Yakma Bizi Ey ALLAHIM Amellerim Günah Dolu ( iLk İki Satırı 2 Kez ) Zor Geçiyor dünya Yolu Sana Bağlı İşin sonu Affet Affet Affet Bizi Ey ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Ayrılmışım Hep yolundan...
  2. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  3. Ey Allahım İlahisi

Ey Allahım İlahisi

seni sevmek benim dinim imanım Ey Allahım beni senden ayırma Beni senin didarından ayırma Seni sevmek benim dinim imanım İlahi dinü imandan ayırma Sararuben soldum döndüm hazana İlahi hazanı daldan ayırma Şeyhim baldır ben anın peteğiyem İlahi peteği baldan ayırma Şeyhim güldür ben anın yaprağıyem İlahi yaprağı gülden ayırma Ben ol dost bahçesinin bülbülüyem İlahi bülbülü gülden ayırma Balığın...
  4. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş