gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eylem_ Yanlızım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kaybeden kaybeden yine biz Sarsılan sarsılan yine biz Kalp kıran kalp kıran yine biz
    Sevgisiz kalıp kaybeden yine biz

Yine biz ...
    Yalnızım yalnız ...

Ellimdeki varken sıkı tutmasını bilmedim
    Sende benim gibi pişmanmısın pisman dertli
    Gözler hiç doymuyor ki karanlık doğdu bak benim içime
    İnsanlık sardı bir yanımı bir yanımı yalnızım çok yalnız

Satılığa koymadan ben satmışım
    Bir küçük mutluluk için aldan aldan aldanmışım
    Aldanmışım... ah...

Aklını başından aldı yarın kaldin tek ne olacak senin halin
    Beni hiç görmez sandin oldun alim
    Vicdan teki döner zalim
    Bak bu derler, gösterirler, yanık kalpler,
    Yandi her yer, çabuk terler
    Ağlar bulutlar söndürürler öldü derler
    Gözü kimseyi görmez oldu durdu zaman gecmek bilmez dinmez
    Kanayan yara sardim dinmez
    İçimdeki sızı bitmez
    Onun dilinden mecnun anlar
    Yürek dağlar yetim bulutlar
    Hep birbirini sorgular buldular kopardilar
    Ama birden bire yok oldular

Yalnizim yalniz ...

Satılığa koymadan ben satmışım
    Bir küçük mutluluk için aldan aldan aldanmışım
    Aldanmışım... ah...

Eylem_ Yanlızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  2. Eylem_ Aman

Eylem_ Aman

oooooooooooooo tüm dünyanın yükü bende olsa bugün aşkın beni bıraksa kalbimi bin defada kırsa yeniden yeniden düşünüp kalsam inancım yıkılsa bildiğim doğrular yalan olsa ah yalan olsa can bu mu can benim can yapılacak tek şey aman unut herşeyi aman salla dertleri aman nasıl olursa yeni bir gün doğacak bak gör sen(tatlıdüşünüp herşey güzel olacak bak görsen) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa artık...
  3. Eylem_ Allah Allah

Eylem_ Allah Allah

Allah Allah, Allah Allah O a love like this O I can�t resist O a love like this O I can�t resisit Allah Allah, Allah Allah Allah Allah, Allah Allah When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, I think am going crazay When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, this feelin�s so crazay...
  4. Yanlızken ben

Yanlızken ben

Özneler yüklemlerle uyumsuz… Kim ne anlar söylenilenlerden? Yaşamaya dair kim ne söyler? Yorulmadan tükenmeden koşuyorum her atılan adımla geleceğe. Ve geçmişim beynimi buğulaştırırken Soruyorum sorgusuz şafağa: - Aydınlattın mı aydınlığı? - Karanlık bir damla mıydım ufkunda? “ Sevdin mi ? “ diyorum kendi kendime. “ Yaşadın mı? Yaşattın mı? “ Susuyorum… O an’ı...
  5. yanlızım

yanlızım

Yanlız kaldım..ilgiye ihtıyacım var..ağlamak üzereyım..moralim çok bozuk...:shootout:

Sayfayı Paylaş