Eylül Ayı Yengeç Burcuna TAROT Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Eylül Ayı Yengeç Burcuna TAROT Açılımı
Yengeç
web_cancer.jpg

EYLÜL AYI-YENGEÇ BURCU:
Cesaretinizin zafer getireceği güzel bir dönem. Tadını çıkarın.
Aile içerisinde çıkacak bir sorun canınızı sıkabilir. Durum geçici fakat etkili olacaktır.

Bazı eksiklikleri tamamlamak içinde fırsatlar oluşacak. Özellikle evle ilgili bu eksiklikleri tamamlarken fazla açılmamaya da dikkat edin. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle bacak bölgelerimiz sıkıntı çıkarabilir.

İlişkisi olanlar için çevredekilerin bazılarının bu ilişkiyi göz hapsine aldıklarını söylemeliyim.
Çalışıyorsanız iş hayatınızda yaşadığınız bazı aksilikler sizi yıldırmasın. Kendinizi tekrar gözden geçirip yeniden ayağa kalkmalısınız.

Sağlık olarak, Göğüs kafesi, memeler ve mide en hassas bölgeleridir. Gastrit, ülser görülebilir. Hazımsızlık sorunları olur. kilo sorunları yaşanabilir. Duygulardaki ani değişikler, duygusal hassasiyet mideyi etkiler.

Bakımı en zor hastadır. Hastalığını büyütür ve çok evham yapar. Ağrı ve acıya karşı çok dayanıksızır.
Yengeç Burcu anneleri Duygusallığı sevgiyi ve hayatın güzellikleri üzerinde duracaklardır.

YENGEÇ MELEĞİ;

Yengeç MELEĞİ hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen,sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceraya düşkün olduğunu da söylemek mümkün. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Genel anlamda anaç bir portre çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever.İdeal anneler bu burçtan çıkar.

Duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar.

Yengeç MELEĞİ cömerttir, fakat savurgan değildir. Tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç MELEĞİ derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz, fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır.

Yengeç MELEĞİ eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır.Onun için asıl olan sevgidir.

Sevdikleri: Pişirmek, çocuklar, konfor
Hoşlanmadıkları: Özür dilemek, unutmamak, yengeç şakaları
Son sözü: Ev, kalbin olduğu yerdir.

NOT; YORUMLAR TARAFIMDAN YAPILMIŞ OLUP, BURÇ ANALİZLERİNDE İSE ASTROLOJİK KİTAP VE İNTERNETTEN FAYDALANDIM.

Cevap: Eylül Ayı Yengeç Burcuna TAROT Açılımı

süpersin canım aralık ayında olmamıza rağmen ben bu bölümü yeni gördüm ve birebir doğrudur

Cevap: Eylül Ayı Yengeç Burcuna TAROT Açılımı

bende yeni gördüm bu bölümü banada auyuyor birebir

Geri