Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

kızlar cevaplarda yazmadıklarım hakkında yazıyorum

TİTAN: tam bir disiplin abidesi:D:D iyi bir problem çözücü :D:D gözleri keskin heran enselenebilicem düşüncesi uyandırıyo insanda :D:D hemen olaya el koyan deneyimli şaka bitarafa imdadımıza yetişen benim çok ama çok sevdiğim melek admini
MAWİM: şen şakrak deli dolu bizden biri sanki dert köşesi açsa mawim abla derdini söle derman bulayım diye rekor kırardı cevaplanmada heralde:D:D

ÖZLEM: Her an aranılan bir melek herkesle enaz bir sohbeti olmuş konuşması ile insanı rahatlatan ve kalbinin temizliiğine inandığım kardeşlerimden biri.yüzyüze tanışmadım ama tanışsam hemen sarılıp buradaki konuştuğum gibi konuşacağım melek...tam bir melek bizim melek:D:D

daha aklıma geldikçe yazarım okadar çok kişiyi tanıyorumki aklıma gelmedi bi an:D:D

çok hoş :D burdaki herkes çokk tatlı ve samimiiii

eğlenceli , sıcak kanlı , çok tatlı bi cadı olarak tanıyorum;)

cadıların cadısı oldum kız meleğim ben melek!!!!!!cadılar mekanı olaydı arada kaynardımda bura melekler mekanı olunca ben cadı olarak fazla sırıtıyorum sanırım:D:D canım teşekkür ederim bende senin hakkında çok temiz kalpli iyi niyetli çok acı çekmiş ama bunu hep hareketliliği ve samimiliği ile saklayan duygu dolu iyi bir dost olarak görüyorum iyiki varsın canım.....

eylulcum kosen hayırlı olsunn ya ben ya ben benı anlatmamıssın......
:(

seni nasıl anlatayım ki zevklerimizaynı bikere....doğal ve her an melekler mekanında paylaşımları güzel huyu güzel yatıştırıcı etkisi olan bir melek....arzuzuzuzuzuzu diyesim var seni görünce muhteşem bir sohbetin var okadar doğalsınki ben biraz kendimi görüyorum sende birazcıkta cadı....

eylülllllllllllllll... sen bebek için yanıp tutuşan inançlı umutsuz gibi davranan ama umudunu yitirmeyen duygusal eşine düşkün hanım bi meleksin.... :)

eylülllllllllllllll... sen bebek için yanıp tutuşan inançlı umutsuz gibi davranan ama umudunu yitirmeyen duygusal eşine düşkün hanım bi meleksin.... :)

sağolasın canım kardeşim benim senide severim bilirsin nilim benim aynen öyle bebek için yanıp tutuşuyorum umudumuda yitirmemeye çalışıyorum ama napak beklemekten başka....

buarada senide tarif edyim sağı solu belli olmayan sürekli soru soran biraz sert biraz hareketli biraz dinleyici bir melek....buarada eşine toz kondurmayan odun dedirtemediğimiz bir melek:D:D:D.......sohbetlerimde onuda aradığım ve onu gördüğüm heran onla koyu sohbetelere daldığım nadir meleklerden....

Geri