gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Eynal kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eynal kaplıcaları Eynal kaplıcası nerdedir ve kaplıcanın faydaları nelerdir gibi sorularınaz yanıt olarak sizler için gerekli olan bilgileri sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya
    Su sıcaklığı :60°C
    Simav İlçesi’ne 4 km. uzaklıkta, denizden 850 metre yüksekliktedir. Sular ağaçsız bir sırttan çıkar. Etrafı vadilerle çevrilidir.

Simav Belediyesi yönetiminde işletilen kaplıcada lüks oteller, dinlenme ve tedavi merkezi, moteller, tarihi umumi hamam ve çeşitli büyüklükte çağdaş görünümlü havuzlar, alışveriş yerlerinden oluşan birimler bulunur. Bunun yanı sıra doğanın tüm güzelliğine de sahiptir.
    Her çeşit romatizma, cilt-deri hastalıkları, kırık-çıkık, kadın hastalıkları ve ruhi çöküntülü durumlar, böbrek taşlarının dökülmesinde, Eynal şifalı suları etkin şifa sağlar. Ulaşılması çok rahat, huzur dolu bir şifa merkezidir.

Eynal Kaplıcaları’ndan son yıllarda 160 derece sıcaklığı aşan jeotermel enerji ile, Simav Kenti’nin ısıtılması problemi de müsbet çözüme bağlanmış ve övgüye değer belediye, bu girişimi ile halkın yüzünü güldürmüştür. Bunun yanısıra yine jeotermal enerjiyle, çevrede seracılık ve kaplıca da özel tesisler yapılmasıyla da örnek bir çalışma gerçekleştirilmiştir.

2. meleeek

meleeek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burası benim memlketim çok güzel bi yer herkese tavsiye ediorum

Eynal kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simav Eynal Kaplıca Oteli

Simav Eynal Kaplıca Oteli

eynal otel eynal otelleri simav otelleri simav oteller Otel odalarında; 1 çift kişilik, 1 tek kişilik yatak, oda servisi, televizyon, mini buzdolabı, direkt telefon, termal küvetli banyo, manzarası güzel geniş balkon bulunmaktadır. İki otel arasındaki tüp geçit sayesinde restaurant ve havuza geçiş kolaylığı sağlanmaktadır. Apart motellerimizde; 1adet çift kişilik yatağı bulunan ve...
  2. Dereli Kaplıcaları

Dereli Kaplıcaları

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya Su sıcaklığı :41°C Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar. Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından...
  3. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  4. Çiftehan Kaplıcaları

Çiftehan Kaplıcaları

çiftehan kaplıcaları adana çiftehan kaplıcaları ulukışla fiyatları adana Niğde Çiftehan kaplıcaları bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : niğde Su sıcaklığı :51°C Ulukışla İlçesi’ne 35 km. uzaklıkta, Adana-Ulukışla yolu üzerinde, Çiftehan Yöresi’ndedir. Bulunduğu yer çam ormanlarıyla kaplıdır. Denizden 1200 m. yüsektedir. Kuzey yönü, insanların...
  5. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...

Sayfayı Paylaş