gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook grubunu nasıl kapatabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir facebook grubum var ve bu grubu artık kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum.Yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Belki de bir çok arkadaşımız biliyor yada bilmiyor işinize yarar yada yaramaz diyelimki facebookta grup nasıl kapatılır? Diyelim bir grup açtınız istediğiniz gibi gitmedi kapatmak istitorsunuz yapmanız gereken ve yapabilceğiniz tek şey grrupta bulunan üyeleri silmek ve en son siz kurucu olduğunuz için gruptan ayrılmanız bunu yaptığınız anda kurmuş olduğunuz facebook grup kapatılır.Binlerce üyeniz var evet o zaman büyük bir sorun var demek çünkü tam olarak facebookta bu şekilde grup kapatılıyor bunun dışında şimdilik facebook tarafında bir alternatif yok.
    Eğer birden çok ve çok büyük gruplarınız varsa facebook yönetimi ile irtibat kurarak grubunuzu kapatmak istediğinizi de belirtebilirsiniz.

facebook grubunu nasıl kapatabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. Facebookta grup ismini nasıl değiştiriyoruz

Facebookta grup ismini nasıl değiştiriyoruz

Facebookta bir grup kurmuştum ama şimdi grubun adını değiştirmek istiyorum.Nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz ?
  3. facebookta grup sohbeti nasıl açılır

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?
  4. ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

Varolan ebay hesabımı artık kullanmadığım için kapatmak istiyorum.Bu işlemi gerçekleştirmem için ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim bilgiler için..
  5. Cilt Kusurlarınızı Nasıl Kapatabilirsiniz?

Cilt Kusurlarınızı Nasıl Kapatabilirsiniz?

cilt bakımı, cilt kusurları için, cilt kusurları için Sevgili melekler, aynaya baktığınızda yüzünüzde varolan ufak tefek pürüzler, çukurluklar ve izler canınızı sıkıyorsa sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Hiç canınızı sıkmayın ve sizlere vereceğimiz ufak tefek makyaj hileleri ile cilt kusurlarınızı kapatabilirsiniz. İşte tüyolarımız... Pigment lekelerini kapatmak için Önce hafif...

Sayfayı Paylaş